מידע שימושי מסעדה חלבית בנתניה

ו8

משתמש מקצוען
לא נכון !!!!
רק הסניפים באשתאול ופלמחים בכשרות קהילות !
היינו בקרית אתא ובראשל"צ ובשתיהם זה קהילות- יש שם תעודת כשרות.
ראשון לציון:
קרית אתא - עכשיו כתוב באתר של כושרות שזה רק רבנות. בקיץ שעבר היה קהילות אולי השתנה...

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
היקב
הכשר טוב, לא יודעת איזה בדיוק.

היקב ההכשר הוא חתם סופר אבל זה נקרא שסומכים על זה
אני ביררתי אצל איזה רב שאני מאוד סומך עליו שמבין בכשרות שאמר לי שאין בעיה

תברר אצל הרב שאתה סומך עליו

למשגיח ביקב קוראים אלעד, עדיין לא הצלחתי לדבר איתו, וגם אם כן אני לא מקומי, ולא מכיר את הנפשות הפועלות, באופן כללי ודאי אעדיף כשרות שאני סומך בקביעות. קשה לי עם זה להגיע למקום שאין כשרות שעדיפה עלי, ולהתחיל לתחקר את המשגיח. מצד שני זה יותר קרוב להגדרה של עד אחד נאמן באיסורין.
ואם מישהו מכיר את המקום ואת פיקוח הכשרות במקום מקרוב, אשמח לשמוע.
אנחנו שאלנו את הרב זריצקי שמכיר את כל המוצרים שקיימים מאלו חומרים ומפעלים וכל המסעדות- בדיוק מי המשגיח בכל מקום ואיך המשגיח
ואמר לנו לא להתקרב למקום ולהזהיר אנשים! טרפות!!! מי שאכל שם שיעשה את תשובת המשכן!!
(אף פעם לא שמענו אותו אומר משהו כ"כ נגד מקום, הכי הרבה אמר לא מהודר, לא כדאי)

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
אנחנו שאלנו את הרב זריצקי שמכיר את כל המוצרים שקיימים מאלו חומרים ומפעלים וכל המסעדות- בדיוק מי המשגיח בכל מקום ואיך המשגיח
ואמר לנו לא להתקרב למקום ולהזהיר אנשים! טרפות!!! מי שאכל שם שיעשה תשובת המשקל!!
(אף פעם לא שמענו אותו אומר משהו כ"כ נגד מקום, הכי הרבה אמר לא מהודר, לא כדאי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה