דרוש מידע מסעדה חלבית במלון ירמיהו33 מישהו יודע להמליץ או להפך????

CCחיה

משתמש חדש
ברימיהו 33 פתחו מסעדה חלבית מחפשת מישהו שידע ויכול לתת פרטים
רוצה להביא לשם קבוצה
מצו"ב מה ששלחו לי במייל

קבצים מצורפים

• תפריט בעברית.jpg
    תפריט בעברית.jpg
    KB 200.6 · צפיות: 51
  • English Menu.JPG
    English Menu.JPG
    KB 259.7 · צפיות: 58

יעקב דב

משתמש צעיר
אני מכיר את ריווי'ס זה הבעה"ב של המסעדה פעם היה לו בשרי והיה ברמת על
החלבי שלו עדיין לא ניסיתי אבל לכאו' לפי הוותק שלו אמור להיות מעולה
[היה לו מסעדה בבלגיה, שלח אוכל להונגריה, כבר עשה מלון נראה לי פעמיים]

רבקי 1234

משתמש חדש
אני מכיר את ריווי'ס זה הבעה"ב של המסעדה פעם היה לו בשרי והיה ברמת על
החלבי שלו עדיין לא ניסיתי אבל לכאו' לפי הוותק שלו אמור להיות מעולה
[היה לו מסעדה בבלגיה, שלח אוכל להונגריה, כבר עשה מלון נראה לי פעמיים]
יש לו קייטרינג בשרי ועושה כל שנה מלון בקערסטיער ביארצייט של ר' שייעלע וכן גם בחופש לפעמים שנה שעברה עשה באוסטריה

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
הייתי שם אתמול,
חמוד אבל התפריט ממש קטן, אין בקושי אופציות וגם יוצא יקר,
הסלט שתמיד מגיע עם לחם, פה מגיע לבד, האופציה היחידה של לחם זה פוקצה,
זה לבד 110 שקל.
משערת שבעתיד שיהיה תפריט יותר עשיר ומגוון יהיה יותר לעניין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה