מסעדה מסעדה חדשה ליד הביג (בית שמש) בהכשר הרב לנדא

gitsh

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נראה שהם פתחו ממש לפני שבוע
לפי הפרסומות של קניון שער העיר

אברמיטו?
מה שעות הפתיחה?
כן, זה השם
בהכשר הרב לנדא
פתחו ממש זה עכשיו זה סניף של משולשים [ראשון בשרי]
זה לא סניף שלהם, אלא פשוט אותם בעלים

מסעדה בשרית רצינית מאד, לא בגטיה בכלל, תפריט שנראה ממש טוב ובמחירים טובים, שירות מלצרים אדיב וכו'
בשונה ממסובין - יש טייק אווי
והם נפתחים סביב 11-12 בבוקר

משה סוברסקי

משתמש חדש
גם במסובין יש טייק אווי.
אני ישבתי שם אולי פעם אחת.....
מזמינים בטלפון לשעה מסוימת ובאים לקחת.
כן, זה השם
בהכשר הרב לנדא

זה לא סניף שלהם, אלא פשוט אותם בעלים

מסעדה בשרית רצינית מאד, לא בגטיה בכלל, תפריט שנראה ממש טוב ובמחירים טובים, שירות מלצרים אדיב וכו'
בשונה ממסובין - יש טייק אווי
והם נפתחים סביב 11-12 בבוקר
הייתי שם ממש התאכזבתי חלק ממה שהזמנתי לא הגיע חיכיתי הרבה זמן למנה יקר יחסית מחירים זולים אבל מקבלים ממש כמיות קטנות בעיקר שיפודים עם בשר על האש

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הייתי שם ממש התאכזבתי חלק ממה שהזמנתי לא הגיע חיכיתי הרבה זמן למנה יקר יחסית מחירים זולים אבל מקבלים ממש כמיות קטנות בעיקר שיפודים עם בשר על האש
עברנו ליד חשבנו להיכנס המקום מזכיר חדר אוכל בישיבה די צפוף שם
התפריט היה מודפס הקובץ וורד על a4
בנתיים לא היה נראה מזמין

במקרה שאם זה הבעלים של משולשים אני מאמין שזה ישתפר כי משולשים ליד ממש טוב גם אם אין שירותי מלצרות.

mirih

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מדברים כאן על 2 מסעדות למי מהם הכוונה?

mirih

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
עברנו ליד חשבנו להיכנס המקום מזכיר חדר אוכל בישיבה די צפוף שם
התפריט היה מודפס הקובץ וורד על a4
בנתיים לא היה נראה מזמין

במקרה שאם זה הבעלים של משולשים אני מאמין שזה ישתפר כי משולשים ליד ממש טוב גם אם אין שירותי מלצרות.
למי הכוונה? לשלוחה של משולשים?

מקסיקני

משתמש פעיל
האם מומלץ לבוא למסעדה אברמיטו?
מישהו יודע מנסיון?
וכן מה שעות הפתיחה שלהם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה