עזרה מסמך הצהרה ממס הכנסה לIRS

ליאונרדו

משתמש סופר מקצוען
האם יש מישהו מפה שיכול לעזור בזה?
איפה משיגים מסמך דיווח על שנים מסוימות לפי דרישה
ממס הכנסה
באנגלית
עבור IRS
(הIRS טוענים שבמס הכנסה מכירים את המסמך)
במסמך צריך להיות מפורט כמה מס הכנסה שולם
ובמידה ולא שולם כל הסכום, מדוע
כלומר - פירוט על נקודות זיכוי וכדומה
תודה רבה

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הגשת דוחות בעבר? אם כן, הרו"ח שהגיש לך יכול להביא לך העתק.
אם אין לו או שאת לא מצליחה להשיג, את יכולה לבקש מהIRS מסמך שנקרא - Transcript בו מפורט מה היה בדוח כל שנה. (את צריכה לבקש עבור כל שנה.)
תתקשרי ל800-908-9946

ליאונרדו

משתמש סופר מקצוען
הגשת דוחות בעבר? אם כן, הרו"ח שהגיש לך יכול להביא לך העתק.
אם אין לו או שאת לא מצליחה להשיג, את יכולה לבקש מהIRS מסמך שנקרא - Transcript בו מפורט מה היה בדוח כל שנה. (את צריכה לבקש עבור כל שנה.)
תתקשרי ל800-908-9946
תודה!
אני לא צריכה דוח
את הדוח יש לי וגם להם
אני צריכה ממס הכנסה בישראל
הסבר למה שילמתי מס הכנסה יחסית נמוך
כלומר, פירוט בגין נקודות הזיכוי שלי
ושזה יהיה באנגלית

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
אה מה שאת צריכה זה הפוך ממה שהבנתי.
זה כבר עסק של רו"ח ישראלי שמכיר, אולי @אמא של נפתלי :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה