מסיבת בת מצוה

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת תוכנית למסיבת בת מצוה בית ספרית.
מעוניינת במופע / מחזמר / הצגה או כל דבר בסגנון.
מחפשת דברים ברמה! (כמובן בתשלום)

אם יש לך משהו להציע לי, אשמח לשמוע.

תודה!

gg

משתמש מקצוען
מקפיצה לך...
יש למישהו משהו מתאים לדוברי אנגלית? (יכול להיות גם קצת לשון הקודש)

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
את מחפשת מופע מבחוץ או שהבנות יופיעו?
אם את רוצה שהבנות יופיעו, ושיהיה משהו יפה ומרגש, לדעתי הכי יפה לאמן אותם למקהלה ברמה גבוהה, עם שירי רגש וקצב. ההורים יתרגשו מדבר כזה יותר מכל דבר אחר.
(יש היום הרבה הצגות ומחזמרים חדשניים, שמנסים לעשות רושם, אבל בסופו של דבר לא תמיד מבינים את הסיפור ואת המסר שרוצים להעביר, ולאמהות קשה לשבת ולהסתכל שעות על הצגה שילדות מצגות, בעיקר שהכל פלייבקים וזה לא באמת הבנות)

אני מאמנת מקהלות ברמה גבוהה, והתמחיתי אצל עידית קליינר מירושלים.
בדיוק עכשיו אני מחפשת לאמן מקהלת בית ספר, כדי ליישם את הדברים החדשים שלמדתי בקורס. אם תהיו מעוניינים אוכל לקחת את זה בתור עבודה מעשית שלי ולעשות לכם משהו מקצועי ובתשלום מוזל.

אם את מחפשת מופע להביא מבחוץ, יש לי להקה של בנות (בגילאי 20+) שאני מנהלת ומפיקה, הן מופיעות בכל הארץ ויש לנו שירים בנושאי תפילה ובת מלך.
הופענו גם בבתי ספר, אם זה מעניין אותך אוכל לשלוח לך קליפ להתרשמות.
אפשר ליצור קשר גם במייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
או בטלפון: 050-411-6807

בהצלחה!

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מחפשת מופע שהבנות יופיעו, סיפור אמיתי קצר שהבנות והאמהות יבינו, יקלטו את המסר ויהנו.

מאמנת אני לא מחפשת.
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה