טיול מסאס פה לאינטרלקן

מהיכי תיתי

משתמש פעיל
@מהיכי תיתי

אנחנו זוג ובלי רכב התחבורה שם והרכבלים בחינם כך שאין לנו ענין דווקא לצאת מהמקום
אלא אם כן יש לך הצעה מעניינת במיוחד

היינו בסאס פה ובסנט מוריץ
אהבנו יותר את הסגנון של סאס פה כי הוא יותר ציורי ואתה כל הזמן נמצא בנוף
בניגוד לסנט מוריץ שרק שאתה עולה על הר אתה רואה את הנוף המדהים
אם יש שילוב של הנוף הציורי של סאס פה והאגמים באזור של סנט מוריץ אשמח לשמוע המלצות

אכתוב את המיל שלי ותמחוק ?
תכתוב לי שאתה כאן ואכתוב
אחזור בעוד 25 דקות

shiramargalit

משתמש רשום
אנחנו כאמור עלינו רק עוד איזה שניים שלושה שלבים עד לנקודה שעמדנו מאחורי המפל שנשפך לפנינו כוילון.
@זריחות ושקיעות

כמה זמן לקח לכם לעלות מהמלון עד לחלק שעמדתם מאחורי המפל ?
האם זו היתה עליה קשה ? ירידה קשה ?
הפינוקולר נוסע כל הזמן ?

האם אחרי המקום הספציפי שעומדים מאחורי המפל יש עוד מה לעלות למעלה לראות ? או ששם זה השיא ואין מה לטרוח עד למעלה ?

ראיתי גם שיש אפשרות בין סירת קיטור לסירות רגילות
מה ההבדל ביניהם?
ושניהם כלולים בכרטיס SAVER DAY PASS ומאפשרים נסיעה חופשית?

ראיתי גם שיש סירה שנוסעת ממש מתחת למפלים
אשמח לדעת מאיפה הוא נלקח וכמה זמן אורכת הנסיעה בסירה זו, אם ידוע לך
ואני גם רוצה לדעת אם הסידור החינמי כלול גם בסירה זו

תודה רבה

נערך לאחרונה ב:

shiramargalit

משתמש רשום
@זריחות ושקיעות

אם יש לך תשובה בשבילי, מאוד אשמח
הפינוקולר נוסע כל הזמן ?

האם אחרי המקום הספציפי שעומדים מאחורי המפל יש עוד מה לעלות למעלה לראות ? או ששם זה השיא ואין מה לטרוח עד למעלה ?

מה ההבדל ביניהם?

זריחות ושקיעות

משתמש פעיל
@זריחות ושקיעות

אם יש לך תשובה בשבילי, מאוד אשמח
הפינוקולר נוסע כל הזמן ?

מה ההבדל ביניהם?
אני לא זוכרת זמן מדויק כי כבר חלפו מאז כמה שנים טובות, אבל לפי זמני התמונות נראה שלקח מקסימום חצי שעה לכיוון , ובטח התעכבנו בדרך כי היינו עם בת שנה וחצי שהתעקשה ללכת קצת ברגל אז אולי אפילו פחות
בזמנו היינו עם עגלה והבנו שהעלייה בהמשך מסובכת יותר ולכן הגענו דווקא עד הנקודה הזו שקראנו עליה שהיא אחת היפות.
העלייה לא היתה קשה, סוג של שביל חצצי עם מדרגות מידי פעם.
כשהגענו לנקודה בה היינו מאחורי המפל (זו כמין מערה) לא חזרנו בשביל ממנו הגענו אלא יצאנו מהצד השני של המנהרה וירדנו בשביל שם למטה ושם ראינו את המפל מזויות אחרות.

קבצים מצורפים

• IMG_1363.JPG
    IMG_1363.JPG
    4 MB · צפיות: 14

זריחות ושקיעות

משתמש פעיל
הפינוקולר נוסע כל הזמן ?
מה הכוונה נוסע כל הזמן? את מתכוונת לשעות פתיחה שלו? אם כן ניסיתי לבדוק אבל הנט פרי חוסם לי.
בטח פתוח בין השעות 9 ל4, וקרוב לוודאי גם מאוחר יותר אבל לא לוקחת אחריות.

לגבי סירות קיטור למול רגילות, איפה ראית? בטבלה ההיא ששלחתי?
בעיקרון סירות קיטור הן הרבה יותר מהירות אבל האם נותנים לך לשבת בחוץ או רק בפנים? (למשל כששטנו באגם באיטליה בסירות קיטור נתנו לשבת רק בפנים כי מסוכן לעמוד בחוץ, לא יודעת איך זה בשוויץ)
לדעתי הסירות הרגילות עדיפות, יותר מרגישים את הנוף, יש מקום לשבת בחוץ ובפנים. יותר מרגיש כמו טיול מאשר נסיעה.

אני לא מכירה אוניה שנוסעת תחת המפלים, אין איך ליסוע תחתם אלא רק לידם, הם נשפכים במורד ההר לאגם
גם לא מכירה את החופשי יומי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה