דרוש מידע מנה"ח מתחילה מעונינת לעשות סטאז בגוש דן (בחינם)

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מנה"ח שלא עבדה בפועל מעונינת לבוא לעזור למנה"ח/רו"ח לתקופה של שבועיים (עד בין הזמנים)
על מנת לקבל נסיון מעשי בפועל בעבודה
היא מבני ברק
אם יש מישהי שמוכנה לקבל אותה היא תשמח מאוד (גם לא בתשלום)
או אפ יש לכם מידע איפה אפשר למצוא כזה דבר
תודה מראש

בודקת שכר

משתמש רשום
מנה"ח שלא עבדה בפועל מעונינת לבוא לעזור למנה"ח/רו"ח לתקופה של שבועיים (עד בין הזמנים)
על מנת לקבל נסיון מעשי בפועל בעבודה
היא מבני ברק
אם יש מישהי שמוכנה לקבל אותה היא תשמח מאוד (גם לא בתשלום)
או אפ יש לכם מידע איפה אפשר למצוא כזה דבר
תודה מראש

קבצים מצורפים

• 1722370147950.png
    1722370147950.png
    KB 41.2 · צפיות: 32

משפחה מאושרת

משתמש רשום
שבועיים לא יתנו כלום לזו שתלמד אותה, גם אם היא באה בחינם, זה אפילו לא מינימום כדי להכשיר מישהי, בטח שזה לא יעזור לאף מנהלת חשבונות או רו"ח. להיפך, רק יגרע מקצב העבודה שלה... עדיף שתחפש משרה רצינית בהנהלת חשבונות שמוכנים לקחת מישהי בלי ניסיון בשכר בסיס.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
היא אמורה לעבור דירה (לאזור רחוק) ועבודה במקום קרוב לא יהיה יעיל
לכן חשבה לבוא להוריד מהעומס של מנהלת חשבונות ועל הדרך ללמוד קצת טכני

משפחה מאושרת

משתמש רשום
ברור שמצידה זו מחשבה נחמדה ויעזור לה הרבה, מצד מי שתקבל אותה זה יותר כאב ראש מעזרה. סליחה שאני ככה דוגרית. אבל זה יהיה די חסד מצד מישהי שתקח אותה, גם אם היא מוכשרת וקולטת ממש מהר. זה טווח קצר מאוד ולא יהיה לה מזה שום תועלת

ᕄᘕᑊꗪ

משתמש צעיר
ברור שמצידה זו מחשבה נחמדה ויעזור לה הרבה, מצד מי שתקבל אותה זה יותר כאב ראש מעזרה. סליחה שאני ככה דוגרית. אבל זה יהיה די חסד מצד מישהי שתקח אותה, גם אם היא מוכשרת וקולטת ממש מהר. זה טווח קצר מאוד ולא יהיה לה מזה שום תועלת
אם זה דברים של הנהלת חשבונות ממש באמת החפיפה ארוכה ומורכבת
אבל אפשר לקחת אותה לעבודות טכניות וכמה שהיא תגדיל ראש הרווח יהיה אישי שלה

ואסביר- בדיוק אצלי במשרד לקחתי עכשיו לעבוד בחורה לחופש
היא עושה לי תיוקים וכו' דברים פשוטים
יש לה ראש גדול כבר נתתי לה דברים פשוטים בכספים ממש
אפילו שהיא בלי נסיון בכלל ואפילו שזו לא היתה המטרה מלכתכילא כי ראיתי שהיא מגדילה ראש

באמת מאוד משנה כמה זה תקופה קצרה שבועיים או 4 חודשים?

הבנות שיוצאות מהסמינר חוץ מזה שאין להם נסיון בעבודה במקצוע, אין להם נסיון בעבודה בכלל כמו מענה לטלפונים, מוסר עבודה, סדר יום, תיעדוף משימות.

אני מהעבודה הראשונה שלי למדתי הרבה דברים שהם בכלל לא הנהלת חשבונות אלא בכלל איך מתנהלים בעולם העבודה.

משפחה מאושרת

משתמש רשום
היא כותבת שבועיים עד בין הזמנים. בעיני התוספת של עד בין הזמנים משדרת קצת חוסר רצינות (אולי היא עוברת דירה מייד בתחילת בינהזמנים. נדון לכף זכות) בכל מקרה שבועיים זה כלום זמן. לא נראה לי שתהיה למשרד כל שהוא תועלת מזה. יותר סביר שאחרי המעבר תחפש מקום עבודה באיזור, בתשלום, תקבל הדרכה וכניסה מסודרת למקצוע ותוכל בעז"ה ללמוד, להתקדם להצליח וגם המעסיק אחרי תקופת ההכשרה יוכל להנות מעבודתה

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
כמו שכתבו כבר לדעתי מומלץ להכנס למשרד ולעשות כל עבודה שהיא - כי עצם זה שנמצאים במשרד מבינים ושומעים ומקבלים מושגים בעבודה וזה יכול מאוד להועיל.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אם זה דברים של הנהלת חשבונות ממש באמת החפיפה ארוכה ומורכבת
אבל אפשר לקחת אותה לעבודות טכניות וכמה שהיא תגדיל ראש הרווח יהיה אישי שלה

ואסביר- בדיוק אצלי במשרד לקחתי עכשיו לעבוד בחורה לחופש
היא עושה לי תיוקים וכו' דברים פשוטים
יש לה ראש גדול כבר נתתי לה דברים פשוטים בכספים ממש
אפילו שהיא בלי נסיון בכלל ואפילו שזו לא היתה המטרה מלכתכילא כי ראיתי שהיא מגדילה ראש

באמת מאוד משנה כמה זה תקופה קצרה שבועיים או 4 חודשים?

הבנות שיוצאות מהסמינר חוץ מזה שאין להם נסיון בעבודה במקצוע, אין להם נסיון בעבודה בכלל כמו מענה לטלפונים, מוסר עבודה, סדר יום, תיעדוף משימות.

אני מהעבודה הראשונה שלי למדתי הרבה דברים שהם בכלל לא הנהלת חשבונות אלא בכלל איך מתנהלים בעולם העבודה.
בדיוק זה מה שהיא מחפשת
לעזור למנהלת חשבונות/רואת חשבון בדברים שיקלו עליה
וכל הדרך ללמוד כמה דברים מהמשרד

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה