מנהרות הכותל / מסלול האבן הגדולה / שרשרת הדורות

רות. פ.

משתמש פעיל
שלום לכולם

אנחנו מעונינים לנסוע לאחד המקומות האלה בכותל

מה הכי מתאים לילדים ?
גילאים 2-12

תודה רבה :)

אייזיק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מנהרות הכותל ושרשרת הדורות ממש לא מעניינים ילדים בני 2...

משה ביק

משתמש מקצוען
אולי תוסיפו לטיול...

הקומפיוטר

משתמש רשום
שלום לכולם

מה הכי מתאים לילדים ?
גילאים 2-12

הכי מתאים זה המשקפות תלת מימד שיש שם, לא זוכר כבר איך קראו לזה.

YRN

משתמש מקצוען
שרשרת הדורות זה למבוגרים ותיירים לדעתי.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
הייתי לפני כמה שנים ב'שרשרת הדורות' והיתה נקודה שהציקה לי ואכזבה אותי - לגבי התקופה של 200+ השנים האחרונות הם הציגו נתק מהמסורת והתחלנות (לפחות בקטע האישי שעברתי בו, של ארצות המקור של משפחתי), דבר שלדידי בוודאי אינו נכון, כי יש לנו במסורת המשפחה ידיעה על אבותינו בשנים אלו, מי היו היכן חיו ומה עשו. כלומר, היו קהילות שפרשו מן הדרך, אבל לעומתן היו קהילות גדולות ורבות שהלכו בדרך ה', ואותן לא הציגו...

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
הייתי לפני כמה שנים ב'שרשרת הדורות' והיתה נקודה שהציקה לי ואכזבה אותי - לגבי התקופה של 200+ השנים האחרונות הם הציגו נתק מהמסורת והתחלנות (לפחות בקטע האישי שעברתי בו, של ארצות המקור של משפחתי), דבר שלדידי בוודאי אינו נכון, כי יש לנו במסורת המשפחה ידיעה על אבותינו בשנים אלו, מי היו היכן חיו ומה עשו. כלומר, היו קהילות שפרשו מן הדרך, אבל לעומתן היו קהילות גדולות ורבות שהלכו בדרך ה', ואותן לא הציגו...
אתה מתבלבל בין בחזרה לירושלים לבין שרשרת הדורות, לא?

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
שלום לכולם

מה הכי מתאים לילדים ?
גילאים 2-12

זה תלוי בסגנון הילדים... לקטנים מאוד בטוח לא מענין אבל מגיל 6 בערך במנהרות הכותל אם זה ילדים סקרנים יכולים להנות
שרשרת הדורות לדעתי פחות לילדים בגילאים האלו

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
שרשרת הדורות זה גשר בין עמודים שכתוב עליהם המון שמות של אנשים, זה מעניין בעיקר תיירים ומבוגרים או תיירים מבוגרים.
אם כן, מה שראיתי היה כנראה 'בחזרה לירושלים' ולא שרשרת הדורות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה