שיתוף ממלכה במבחן- סצנות בביצוע AI

שירת הכוכבים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
רמך היה הפוני שיוסף נתן לו, עוד לפני גיל 9
הוא פשוט לא היה אמור להגיע לשם...
אני יודעת. אבל אגב, לפי הספר איסתרק- בנימין היה זה שקיבל פוני לפני שהגיע לגיל, וטור לא הבינה כי מיכאל ויקוואל לא קיבלו פוני לפני גיל שמונה, משהו באזור. מדובר בחור שמאוד מעצבן אותי. (כי בספר מהללאל כן כתוב שיקוואל הוא זה שקיבל פוני מיוסף למרות שלא הגיע לגיל...)
ואגב, גם לסוס שיקוואל קנה בבריחה שלו הוא החליט לקרוא רמך. השאלה היא איך קראו לסוס הביניים...
והאם בוליק הוא באמת של איסתרק... והתשובה על זה היא כן, כי בדקתי. בוליק זהו סוסו של איסתרק, לפחות מימי נערותו הסוערים.
התשובה לשאלה הקודמת, אגב, לא חייבת להיות קיימת. לא בטוח שמוזכר איפשהו שמו של הסוס של יקוואל.

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
והאם בוליק הוא באמת של איסתרק... והתשובה על זה היא כן, כי בדקתי. בוליק זהו סוסו של איסתרק, לפחות מימי נערותו הסוערים.
אחר כך נזכרתי שבאמת איסתרק רכב על בוליק ולכןאיחר לסעודה.
והוא באמת היה רקבימי נערותו הסוערים כי לא נראה לי שהוא שרד את נקרת באטר..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה