שיתוף ממלכה במבחן- סצנות בביצוע AI

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
לחובבי הז'אנר...
אשמח להערות, הארות ורעיונות נוספים.
@שרהלה שרהלה @.A.B.
1722353726196.png

1722353746472.png

נערך לאחרונה ב:

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
איזה כיף לגלות שגם את חובבת ממלכה;)
מעניין אותי ממש, איך הגדרת לדיזיינר את סגנון הלבוש?

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
כדאי גם קצת פירוט על כל תמונה , אלא א"כ זה סוג של חידות.
זה לא חידות, אני אישית אוהבת לגלות את הרעיון בעצמי מתוך התמונה.
לאלו שלא:
תמונה 1: בסטיאן מגלה שמהללאל הוא בנו. (פשלה מסוימת בעיצוב התליון...)
תמונה 2: איזה עוד ילדים מוצצים את 2 האגודלים בו זמנית? בסטיאן פוגש את הנסיכים (אני יודעת שלא דייקתי בניסוח, עבר המון זמן מאז שקראתי את הסדרה בפעם האחרונה)

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
מעניין אותי ממש, איך הגדרת לדיזיינר את סגנון הלבוש?
פרומפט:
תמונה 1: שר צבא כוזרי עם זקן לבן, הבעת פנים סובלת ונחושה ומדים עתיקים ומפוארים, מתכופף ובוהה בחוסר אמון בחולצתו של נסיך כוזרי בן 17, עם תלתלים שחורים, לבוש בגלימה ששוכב מת עם עיניים עצומות על הרצפה כשחולצתו קרועה ועל חזהו יש שרשרת עם תליון זהב אליפטי קטן ושטוח, והבעת סבל על פניו.

תמונה 2: שר צבא כוזרי עם שיער וזקן לבן לבוש בגלימת מסע ובגדים בלויים ישנים וקרועים, עומד כשרק גבו נראה ובוהה בילד כוזרי בן 4, מתוק ובלונדיני עם עיניים תכלת ושיער ארוך שעומד באופק המטושטש מרחוק בתוך חצר מגודרת ופורחת של בית חווה כפרי ומוצץ את 2 אגודליו בפיו כשהוא ל

עריכה: אני רואה שדיזיינר שומר את הפרומפט רק עד כמות מילים מסוימת. ההוראות שלי היו יותר ארוכות...

נערך לאחרונה ב:

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
אני לא קוראת את הספרים הללו, אבל מאוהבת בסטייל הזה, בדיוק אני באמצע ליצור תמונה בסגנון...
בליאונרדו לא הצלחתי, ב-promeai יש אופציה של בחירת סגנונות- פנטסטי/ ימי הביניים ועוד. ממש מבחר ענק, ממליצה בחום
צריך ללמוד את התוכנה לוקח זמן אבל שווה...
כתבתי רק נסיך עומד במרפסת ארמונו
בחרתי סטייל, לוקיישן ואפקט, וקיבלתי:
4891ae84366249ea8b35eb530a3327e5.jpg
5fe438ebf26f4fbabe4a764f399a7a38.jpg

נערך לאחרונה ב:

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
פרומפט:
תמונה 1: שר צבא כוזרי עם זקן לבן, הבעת פנים סובלת ונחושה ומדים עתיקים ומפוארים, מתכופף ובוהה בחוסר אמון בחולצתו של נסיך כוזרי בן 17, עם תלתלים שחורים, לבוש בגלימה ששוכב מת עם עיניים עצומות על הרצפה כשחולצתו קרועה ועל חזהו יש שרשרת עם תליון זהב אליפטי קטן ושטוח, והבעת סבל על פניו.

תמונה 2: שר צבא כוזרי עם שיער וזקן לבן לבוש בגלימת מסע ובגדים בלויים ישנים וקרועים, עומד כשרק גבו נראה ובוהה בילד כוזרי בן 4, מתוק ובלונדיני עם עיניים תכלת ושיער ארוך שעומד באופק המטושטש מרחוק בתוך חצר מגודרת ופורחת של בית חווה כפרי ומוצץ את 2 אגודליו בפיו כשהוא ל

עריכה: אני רואה שדיזיינר שומר את הפרומפט רק עד כמות מילים מסוימת. ההוראות שלי היו יותר ארוכות...
וואו, תודה!
אפשר להעלות גם תמונות שיצרתי עכשיו? או שזה אשכול שיתופי שלך? : )

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
שימו לב לזה:
פרומפט:
מה לא עשיתי כדי שהבינה תקלוט שהוא חסר הכרה? הא? מה כל כך מסובך????
חוסכת לכם לגלול למעלה: בשתי התמונות הוא עם עיניים פקוחות.

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
שימו לב לזה:

מה לא עשיתי כדי שהבינה תקלוט שהוא חסר הכרה? הא? מה כל כך מסובך????
חוסכת לכם לגלול למעלה: בשתי התמונות הוא עם עיניים פקוחות.
ראיתי באמת את ה'מת', וגללתי לראות אם הוא באמת מת, ואיך בדיוק הבינה הסכימה להביא לך אדם מת..
אתגרת, עכשיו הולכת לנסות

והנה הסצנה של אולה וטוביה במטע התפוחים
1722360118158.png

וקצת פחות ריאליסטי:
1722360178441.png

בחור נאה עם מדי צבא של קצין, של לפני 2000 שנה, יושב על האדמה ברגליים משוכלות ליד מדורה. מהצד השני של המדורה, יושב נער ממורמר מעט, בן 17 עם בגדים מיושנים ופשוטים של טוחן, של לפני 2000 שנה. אדמה תחוחה. ברקע מטע תפוחים. על המדורה נצלה לאיטו דג על מקל, הדג מלוכלך בעפר. ריאליסטי.

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אתגרת, עכשיו הולכת לנסות
יש!
שיניתי טיפה את הפרומפט, והחלפתי 'עצומות' ל'סגורות'

שר צבא כוזרי עם זקן לבן, הבעת פנים סובלת ונחושה ומדים עתיקים ומפוארים, מתכופף ובוהה בחוסר אמון בחולצתו של נסיך כוזרי בן 17, עם תלתלים שחורים, לבוש בגלימה ששוכב על הרצפה עם עיניים סגורות.חולצתו קרועה ועל חזהו יש שרשרת עם תליון זהב אליפטי קטן ושטוח, הבעת סבל על פניו.

1722360682424.png

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
יש!
שיניתי טיפה את הפרומפט, והחלפתי 'עצומות' ל'סגורות'

שר צבא כוזרי עם זקן לבן, הבעת פנים סובלת ונחושה ומדים עתיקים ומפוארים, מתכופף ובוהה בחוסר אמון בחולצתו של נסיך כוזרי בן 17, עם תלתלים שחורים, לבוש בגלימה ששוכב על הרצפה עם עיניים סגורות.חולצתו קרועה ועל חזהו יש שרשרת עם תליון זהב אליפטי קטן ושטוח, הבעת סבל על פניו.

צפה בקובץ המצורף 1724070
וואו!
אבל לא התכוונתי שהבינה בכלל לא נתנה עיניים עצומות.
כהרגלה בקודש- היא הקשיבה לי רק בתמונות הפחות מוצלחות...:rolleyes:
1722361765310.png
1722361604192.png

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
ואיך שכחתי להגיב על זה?!
הסצנה של אולה וטוביה במטע התפוחים
יצירות מדהימות לגמרי!
אמנם בתמונה הראשונה אולה היה נראה לי קצת אנמי, אבל הכל נסלח למול ההבעת פנים של טוביה, בול! יותר מדויק ממדויק!

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
וואו!
אבל לא התכוונתי שהבינה בכלל לא נתנה עיניים עצומות.
כהרגלה בקודש- היא הקשיבה לי רק בתמונות הפחות מוצלחות...:rolleyes:
התמונה השנייה בספויילר, סוף סוף התקדמות של הבינה!!
אני כבר לא מסוגלת לראות את כל הניסיונות שכושלים בגלל הבינה שלא מבינה שזה צריך להיות דיי מזכיר יהודים :(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צה

א לְכוּ נְרַנְּנָה לַיי נָרִיעָה לְצוּר יִשְׁעֵנוּ:ב נְקַדְּמָה פָנָיו בְּתוֹדָה בִּזְמִרוֹת נָרִיעַ לוֹ:ג כִּי אֵל גָּדוֹל יי וּמֶלֶךְ גָּדוֹל עַל כָּל אֱלֹהִים:ד אֲשֶׁר בְּיָדוֹ מֶחְקְרֵי אָרֶץ וְתוֹעֲפוֹת הָרִים לוֹ:ה אֲשֶׁר לוֹ הַיָּם וְהוּא עָשָׂהוּ וְיַבֶּשֶׁת יָדָיו יָצָרוּ:ו בֹּאוּ נִשְׁתַּחֲוֶה וְנִכְרָעָה נִבְרְכָה לִפְנֵי יי עֹשֵׂנוּ:ז כִּי הוּא אֱלֹהֵינוּ וַאֲנַחְנוּ עַם מַרְעִיתוֹ וְצֹאן יָדוֹ הַיּוֹם אִם בְּקֹלוֹ תִשְׁמָעוּ:ח אַל תַּקְשׁוּ לְבַבְכֶם כִּמְרִיבָה כְּיוֹם מַסָּה בַּמִּדְבָּר:ט אֲשֶׁר נִסּוּנִי אֲבוֹתֵיכֶם בְּחָנוּנִי גַּם רָאוּ פָעֳלִי:י אַרְבָּעִים שָׁנָה אָקוּט בְּדוֹר וָאֹמַר עַם תֹּעֵי לֵבָב הֵם וְהֵם לֹא יָדְעוּ דְרָכָי:יא אֲשֶׁר נִשְׁבַּעְתִּי בְאַפִּי אִם יְבֹאוּן אֶל מְנוּחָתִי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

עופות בצבעי מים • אתגר 109

לוח מודעות

למעלה