כללי ממומחי אקרובט

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
במסגרת עבודתי אני צריכה להדפיס חוברת ספירלה בדפוס דיגטלי בגודל A4
כדי לחסוך בפעימות המונה אני צריכה להכין 2 דפי A4 על A3 ולהדפיס דו צדדי
אני בטוחה שאפשר להגדיר זאת באקרובט (ולחסוך לי את העבודה הידנית באינדיזיין), משהו יודע איך עושים זאת?

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
במחלקות השרות בדפוס הדיגיטלי עושים זאת

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
במקרה זה אני לשכת השירות :) ואני מעוניינת לדעת איך עושים זאת.

malkam

משתמש רשום
יש אופציה של
multiple pages per shhet
ואז מגדירים במכונה דף איי 3
ואפשר לשחק אם זה שזה יצא על שני צדדים אבל זה קצת סיפור
צריך לשחק כדי שזה יהיה ברוורס או משהו כזה

malkam

משתמש רשום
מה שאני עושה זה אני קודם מכפיל בפי די אף את כל הדפים
זאת אומרת לא מכפיל את כל הקובץ בפעם אחד אלא דף אחרי דף דהיינו שיהיה לך שני דפים מדף מספר אחד אוח"כ שני מדף מספר 2 וכו'
ואח"כ עושים multi ואח"כ מגדירים במכונה איי 3 ומדפיסים על
2 sides printing
shrot edge

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
דרכים רבות לכך בעיקר בהגדרות הדפסה.
אבל הדרך המקצועית בה משתמשים בבתי דפוס מהסוג שלך היא תוסף קטן בשם קוויטאימפוזינג שעושה את כל סוגי המונטז (רדייה) שאת יכולה להעלות בדעתך.
זה סתם יחסוך לך הרבה עבודה וכאב ראש
לינק לדף הבית שלהם:
http://www.quite.com/imposing/

malkam

משתמש רשום
נכתב ע"י נקי_כפים;484979:
דרכים רבות לכך בעיקר בהגדרות הדפסה.
אבל הדרך המקצועית בה משתמשים בבתי דפוס מהסוג שלך היא תוסף קטן בשם קוויטאימפוזינג שעושה את כל סוגי המונטז (רדייה) שאת יכולה להעלות בדעתך.
זה סתם יחסוך לך הרבה עבודה וכאב ראש
לינק לדף הבית שלהם:
http://www.quite.com/imposing/
יש לי את הפלוג אין הזה
אבל זה לא יעזור לה למה שהיא צריכה עכשיו ספציפי
היא בכל מקרה תצטרך להכפיל קודם את הדפים

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אז כנראה שאינך מכירה אותו, אפשר להכפיל בפנים ולסדר בדיוק את מה שהיא צריכה.
הייתי מעלה צילום מסך אבל הסרתי אותו לפני תקופה ואין לי פה את ההתקנה

malkam

משתמש רשום
אשמח באם תראה לי איך לעשות את זה

קבצים מצורפים

• Untitled.jpg
    KB 207.5 · צפיות: 11

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה