דרוש מידע מלטונין. מאיזה גיל נתת ועד איזה כמות למבוגר?

נחוח השמרים

משתמש צעיר
אשמח לדעת מאיזה גיל נתת לילד/תינוק מלטונין (ומה הכמות)
ומה המ"ג הגבוה שמבוגר מקבל (10-15-30)

והאם מישהו פה קיבל הנחיה מרופא בנושא?

אני יודעת שהמידע פה לא מקצועי/אמין וכו'
אבל מבעלי ניסיון, אשמח לקבל תשובות.
תודה רבה :)

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
אשמח לדעת מאיזה גיל נתת לילד/תינוק מלטונין (ומה הכמות)
ומה המ"ג הגבוה שמבוגר מקבל (10-15-30)

והאם מישהו פה קיבל הנחיה מרופא בנושא?

אני יודעת שהמידע פה לא מקצועי/אמין וכו'
אבל מבעלי ניסיון, אשמח לקבל תשובות.
תודה רבה :)
קיבלנו הנחיה מנוירולוג לגבי ילד, לא מבוגר.
הוא כמעט בן 12, בגודל של ילד בן 14, והרופא אמר להתחיל עם 3 מ"ג ואם זה לא מספיק אפשר לעלות ל5. זה היה המקסימום שהוא אישר.

יצחק77

משתמש מקצוען
מלטונין זה קו אחרון
אחרי שניסינו הכל והכל זה אומר
לעצור את המרוץ להחשיך את החדר לשבת רגוע ליד הילד ללטף ולשיר לו שיר
מלטונין הוא הורמון טבעי שהגוף מפריש ואם לוקחים אותו תקופה ארוכה זה פוגע ביכולת של הגוף ליצר אותו
פשוט המנגנון הטבעי מתנוון
לכן גם אם אין ברירה אז לתת מינון נמוך ולנסות להפסיק אחרי חודשיים שלש שהילד רכש הרגלי שינה

אחת צפונית

משתמש מקצוען
אני משתמשת בטיפות שכל 10 טיפות זה 1 מג ונותנת לבן 4.5 3 טיפות. משפיע עליו פלאים.
ממליצה בחום, לא תמיד מתאפשר חושך (ויש ילדים שרועדים מפחד ולא מסכימים אפילו שניה חושך מוחלט). אצלנו באופן אישי זו הצלה והנזקים של אי שינה מספקת הן רגשיים והן פיזיים בעיני עולים עשרת מונים על לקיחת מלטונין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה