מידע שימושי מלחמה על כל שבת! מתכוננים כראוי וזוכים בשבת היא מקור הברכה!!!

אם לבנים

משתמש צעיר
ב"ה זכינו.
משבת בראשית ברצף הכנסנו שבת מוקדם וברוגע.
ה' יעזרנו הלאה.
תודה על הדירבון.

=]

משתמש מקצוען
@טנקס אני רוצה להגיד לך תודה רבה!!!
בזכות הדרבון שלך השבת שלנו מוכנה כבר ממש מבוקר יום שישי, כל היום רגוע ושליו,
עד כדי כך שעכשיו כניסת שבת מתאחרת, זה מרגיש לי ששבת נכנסת מאוחר ממש.
(ואני מדברת על פלג המנחה ב15:58, כן?)

אז ממש תודה לך! תראי כמה זכויות הוספת לעם ישראל!
מאחלת לך שהקב"ה ישלם שכרך בכפל כפליים,
ושהקב"ה ימלא כל משאלות ליבך ולב כולם לטובה!

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
וואהו!!!
אשרי כל מי שהצליח!
ב"ה גם אנחנו נכנסנו ברוגע לשבת,
פעם שבת נכנסה פתאום...
לפני שאני מביטה בשעון, אני בטוחה שעוד רגע שבת נכנסת
ואני מגלה שעוד יותר מ שעה המלכה אמורה להיכנס!
זה ההרגל המבורך!
אז הכל היה שווה!

ותודה לכל אחד ואחת שממריצים ונותנים כוח הלוואי ו נמשיך בשיא המרץ כל שבת בשבתו
ובזכות זה נזכה במהרה לבן דוד שיבוא ויבשר על הגאולה השלימה אמן!

976חני

משתמש מקצוען
@טנקס, @דפה, @בעצם... וכל מי שהיה שותף ליוזמה המבורכת הזו- ישלם ד' פועלכם!
ב"ה זכינו ששבתות החורף הקצרות ביותר נכנסו אצלנו ברוגע ובנחת ומוקדם כיאה למלכה- והרבה בזכות המוטיבציה והמודעות שהעליתם מדי שבוע מחדש
אם אפשר לבקש ממך @טנקס להמשיך להעלות לפני שבת אשכול בנושא , גם בלי הבטחת פרס- רק כדי להמשיך לדרבן...

טנקס

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אם אפשר לבקש ממך @טנקס להמשיך להעלות לפני שבת אשכול בנושא , גם בלי הבטחת פרס- רק כדי להמשיך לדרבן...
בשמחה אשתדל
אם לא העליתי כי היו אילוצים כלשהם אז אשמח שמי שזוכר יעלה

טנקס

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מקפיצה לשבת בשלח
הלוואי וכולנו נצליח בעז"ה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה