מלון מלון לזוג לשבת

טיל שיוט חכם

משתמש צעיר
כי רמדה יוצא הרבה יותר יקר
הקומה ה21 ממש רציתי אבל זה בלי ארוחות ויש אפשרות להוסיף כסף ולקבל קייטרינג עדין זה לא כמו מלון שמקבלים ארוחות נורמליות.

פשוט פסיכי המחירים של המלונות הכשרים בארץ
בושה שמי שמבקש לעשות שבת בהכשר מהודר צריך לשלם סכומים הזויים.

המלונות האלו פשוט מנצלים את המצב שאנשים לא יתפשרו על כשרות ...
נכון, המחירים היום בשמיים,
אנחנו הלכנו כל המשפחה לרמדה לסוויטה, שאיזה אחד שיש לו שם סוויטה משכיר, כמובן שזה לא ממש אותה רמה, אבל יותר זול וממש כיף למשפחה שלימה...
לזוג יש לפעמים דילים של פתאל ואפשר למצוא שם גם דברים שווים

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש למשהו רעיון למלון השבת? לא צפון.<? אגב בטבריה גם יש טילים עכשיו?

מאה מם

משתמש פעיל
המילטון בצפת
לא מנסיון

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
משהו שמע על מלון מרוגע בנתניה?

CCחיה

משתמש חדש
אני שילמתי בירמיהו 1999:)
יכול להיות ששינו את המחיר
כדאי לבדוק דרך בוקינג
זה כולל ארוחת טועמיה בערב שבת
סעודת ליל שבת
סעודת בוקר
סעודה שלישית
כל הסעודות היו וואו!
(סעודה שלישית קצת התאכזבתי אבל עדיין היה שווה כל שקל!
מלון יפהפה חדש מטוםח ונקי מאד מאד בסטנדרט שאני לא מכיאה ממלונות אחרים בכשרות כזו........

CCחיה

משתמש חדש
אני שילמתי בירמיהו 1999:)
יכול להיות ששינו את המחיר
כדאי לבדוק דרך בוקינג
זה כולל ארוחת טועמיה בערב שבת
סעודת ליל שבת
סעודת בוקר
סעודה שלישית
כל הסעודות היו וואו!
(סעודה שלישית קצת התאכזבתי אבל עדיין היה שווה כל שקל!
מלון יפהפה חדש מטוםח ונקי מאד מאד בסטנדרט שאני לא מכיאה ממלונות אחרים בכשרות כזו........
*מטופח בסטנדרט שאני לא מכירה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה