התייעצות מלון לזוג לשבת

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
היינו בחלקם אכתוב את הנקודות מלבד בכינר (שהכשרות מאוד נמוכה)

כינורות - אוכל מצויין ובשפע הכל מוגש בצורת בופה כלומר בר עם אוכל שכל אחד מעמיס לו בצלחות אנחנו מאוד אהבנו את זה שאם אני רוצה 3 דגי סלמון לא צריך להתחנן למלצר אלא הולכים לבר ושמים כמה שרוצים.
חדרים פחות איכותיים מאוד קטנים חלקם מרגישים שזה מלון ישן ששופץ המקום עצמו היה מתוחזק מצויין נקי מאוד כל השבת גם היו עובדים שאינם יהודים שדאגו לנקות.
באזור עצמו אפשר לטייל ליד הכנרת וכדומה
לסיכום מקום נחמד שאהבנו ונחזור שוב ואני מדגיש שהדבר שהכי אהבנו זה את האוכל הן באיכות והן בכמות.

גלי צאנז - אוכל מצויין בסגנון חסידי יותר חלק בסגנון בופה וחלק מוגש לך לשולחן על ידי מלצר, האווירה במלון מאוד חסידית למשל התפילות בשבת בסגנון חסידי וכמשפחה ליטאית הרגשנו קצת דחויים שם, המלון מוציא את השבת לפי רבינו תם כמנהג חסידות צאנז ולכן אין אפשרות מיד בצאת שבת לצאת מהמלון (לנו זה מאוד הפריע כי תכננו מיד לצאת למירון במוצאי שבת) דבר נוסף במוצאי שבת לא היה לנו בחדר מים חמים על אף שהמתנו זמן רב מאוד ופנינו מספר פעמים לקבלה שהבטיחו לעזור אך לא עזרו, מאוד צרם לנו שאחרי שהיינו שם שבת כתבנו למלון מייל עם מספר נקודות לשיפור ולא הגיבו לנו על זה.
בנוסף החדר היה מאוד יפה וחדיש ריהוט חדש ומכובד אך לצערי הניקיון היה גרוע, המקום עצמו מדהים ביופיו יש שם טיילת של נתניה שפשוט כייף לטייל שם.
לסיכום - לצערי לא נחזור לשם...

ניר עציון - לא היינו בשבת רק ביום חול ומאוד התאכזבנו קבלנו חדר עם מזגן שבור מקלחת מיושנת נזילות וריח של ביוב מהשירותים לקחנו מראש חדר כביכול יותר יקר שהוא מחוץ לבנין של המלון אך מסתבר שהוא הרבה יותר דפוק ומיושן, אוכל ברמה נמוכה מאוד, מאוד התאכזבנו
לסיכום לא נחזור..

מלון לביא - לפרט? או שזה לא רלוונטי?
מה ההכשר בלביא?
טוב יותר מכינר?

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לביא וכינר - 2 מלונות ברמה מאוד גבוהה, מאוד נהנינו.
בכינר החדרים יותר יפים ויותר זולים, יש חוף צמוד, אך לא היה מלצור, מה שגרם לדחיפות של ילדים וכו'.
בלביא מאוד נהנינו מהמלצור, מאוד תרם להרגשה השבתית, המלן עצמו יותר מרווח וגדול ויש מקום להסתובב, אך החדרים טיפה מיושנים, אא"כ לוקחים את החדר הכי יקר.
כינורות - הבנתי שמאוד רחוק מהכנרת, צריך לבדוק.
גלי צאנז - כעת אחרי ששפצו הבנתי שמהמם שם, אך אין מרפסות בחדרים. יתרון ענק הוא המיקום המרכזי.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
בכינר הבשרים הם בכשרות של הרב אוירבך.
בלביא ניתן להזמין בשרי בכשרות הרב רובין.
באתר של כינר כתוב שיש גם רובין ומחפוד וקהילות. כשר כינר.png

ע"ר

משתמש פעיל
גלי צאנז מתחבר למה שנכתב על חסידי לליטאים זה פשוט סיוט מתייחסים אליהם או שזה התחושה שלי כאורח כסוג ד'
האוכל מאוד חסידי והאוירה בכלל כמו בבית הכנסת וכו'

ניר עציון החדרי גן ברמת חדר של פנימיה בישיבה ומטה...

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אגב,
כמה עולה החדר הכי זול בחפץ חיים לשבת?

ספינקא

משתמש רשום
המשתמש נחסם
זה תלוי מאד איזה כשרות אתם רוצים
אם אתם רוצים כשר אז הכי טוב ניר עציון או לביא
לפי מה שהבנתי אין שם כשרות רק משגיח שאומר על כל מוצר מאיזה כשרות זה
אם רוצים מהדרין מן המהדרין אני ממליץ על גלי צאנז הייתי שם לפני שבועיים ויצאתי מהכלים מהאוכל והשירות האדיב
לא דומה בכלל למה שהיה פעם לפני השיפוץ וכן הניקיון היה מצויין 100%
לגבי גקוזי יש שם רק בסויטה ובמיני סויטה אבל לא בסתם חדרים

ציפורי בכינרת גם מהדרין למהדרין זה כשרות העדה החרדית וגם כינורות
כינורות החדרים ברובם לא משופצים רק הלובי
וציפורי גם החדרים משופצים

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
השבת היינו במלון גלי צאנז ויש לי רק דברים טובים להגיד על המקום. בעקבות שרשורים פה הגעתי עם 0 ציפיות ולשמחתי הרבה ממש הופתעתי לטובה בכל הפרמטרים. החדר מזמין ונקי(מינוס קטן- רק מקלחת ללא אמבטיה, באירוח בשבת פחות מפריע, באמצע השבוע לדעתי חסר), פינת קפה/תה, בקבוק מים, מיניבר וכו'. ארוחות כיד המלך, הכל מוגש מגוון, בשפע רב, טעים ואפילו הצילחות יוקרתי. פינות קפה/תה, עוגות, פירות, בארוחות מוגשת גם שתיה מתוקה לפי בחירה, יש באזור מנקה שעובר עם מטאטא ודואג שהמקום ישאר נקי. ישנם 2 גגות עם ספסלים ונדנדות שצופות על הים. בקיצור מומלץ בכל פה!!!

תמר סימן טוב

משתמש פעיל
השבת היינו במלון גלי צאנז ויש לי רק דברים טובים להגיד על המקום. בעקבות שרשורים פה הגעתי עם 0 ציפיות ולשמחתי הרבה ממש הופתעתי לטובה בכל הפרמטרים. החדר מזמין ונקי(מינוס קטן- רק מקלחת ללא אמבטיה, באירוח בשבת פחות מפריע, באמצע השבוע לדעתי חסר), פינת קפה/תה, בקבוק מים, מיניבר וכו'. ארוחות כיד המלך, הכל מוגש מגוון, בשפע רב, טעים ואפילו הצילחות יוקרתי. פינות קפה/תה, עוגות, פירות, בארוחות מוגשת גם שתיה מתוקה לפי בחירה, יש באזור מנקה שעובר עם מטאטא ודואג שהמקום ישאר נקי. ישנם 2 גגות עם ספסלים ונדנדות שצופות על הים. בקיצור מומלץ בכל פה!!!
כמה עולה שבת לזוג?
כולל 3 סעוודת?

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לא מזמן הייתי בגלי צאנז.
יש לי הרבה דברים טובים להגיד על המקום.
מקום מטופח ונקי מאד.
האוכל ברמה מאד גבוהה וברווח.
מלצרים אדיבים ונחמדים.

מבחינת ההרגשה החסידית, כלטאית, ממש לא הרגשתי בעיה עם זה. אולי זה תלוי בכמות הליטאים המתארחים באותה שבת.
כשאני הייתי היה אולי 30% וזה הספיק לי...

מה לא טוב?
החדרים - קטנים מאד מאד. ממש פצפונים. הרגשה צפופה ולא נוחה.
המיטות עומדות במרחק גדול אחת מהשניה, ושידת הפרדה באמצע... (אפשר להזיז, אבל למה מלכתחילה ככה?)
בחדר שלנו היתה דלת מעבר לחדר אחר. דלת שלא אטומה בכלל. שומעים דיבורים מהחדר השני, לא נעים, ונותן הרגשה של חוסר פרטיות.

בקיצור, לחדר אוכל אולי היינו חוזרים.
לחדרים - ממש לא.

בקשר ללביא:
החדרים גדולים ומרווחים
לובי גדול.
מקום מטופח ונקי.
האוכל ברמה גבוהה מאד. וטעים. הבעיה שהם לא מגוונים הרבה, אפשר לבוא אחרי חצי שנה ולאכול את אותו אוכל...

נערך לאחרונה ב:

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא מזמן הייתי בגלי צאנז.
יש לי הרבה דברים טובים להגיד על המקום.
מקום מטופח ונקי מאד.
האוכל ברמה מאד גבוהה וברווח.
מלצרים אדיבים ונחמדים.

מבחינת ההרגשה החסידית, כלטאית, ממש לא הרגשתי בעיה עם זה. אולי זה תלוי בכמות הליטאים המתארחים באותה שבת.
כשאני הייתי היה אולי 30% וזה הספיק לי...

מה לא טוב?
החדרים - קטנים מאד מאד. ממש פצפונים. הרגשה צפופה ולא נוחה.
המיטות עומדות במרחק גדול אחת מהשניה, ושידת הפרדה באמצע... (אפשר להזיז, אבל למה מלכתחילה ככה?)
בחדר שלנו היתה דלת מעבר לחדר אחר. דלת שלא אטומה בכלל. שומעים דיבורים מהחדר השני, לא נעים, ונותן הרגשה של חוסר פרטיות.

בקיצור, לחדר אוכל אולי היינו חוזרים.
לחדרים - ממש לא.

בקשר ללביא:
החדרים גדולים ומרווחים
לובי גדול.
מקום מטופח ונקי.
האוכל ברמה גבוהה מאד. וטעים. הבעיה שהם לא מגוונים הרבה, אפשר לבוא אחרי חצי שנה ולאכול את אותו אוכל...
אני חושבת שהיית בחדר פינתי, בכל קומה יש 2 זוגות חדרים(לפי התשריט של דרכי מילוט... ;) )שמתאימית גם למשפחת ולכן יש דלת ביניהם, בחדר שאני הייתי לא היתה דלת בין חדרים ויתכן שצריך להדגיש בהזמנה (טוב שאת מעלה את הנקודה הזו כי לא חשבתי עליה) . בחדר שאני הייתי(רגיל לגמרי עם נוף לים מהחלון לא בחזית. חדר בסיסי בלי שדרוג) לא היה צפוף כלל. אמנם לא משהו ענק אבל אני לא יכולה להגיד פצפון. אולי כדאי לשאול מראש איזה חדרים יש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה