עזרה מלגות משרד החינוך

דייייייייייי

משתמש פעיל
יש דרך לתקשר אתם (חוץ מבמס' 1700505885-אין מענה:()
שלחו לי בקשה לעדכון נתונים-אישור שכ"ל, וכו',
שלחו לי ממוסד הלימודים אישור, (שכלל כחצי מהסכום האמיתי ששלמתי) והיום, אחרי שאשרתי הגשה-שלחו לי "מעודכן יותר" עם סכום משמעותי בהרבה.(ועדיין לא הכל...).
האם יש דרך לעדכן את הסכום?
(ניסיתי באתר, נותן להעלות, אבל בפתיחה הבאה-המסמכים לא קיימים).

אב"ם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

תמלול זריז

משתמש מקצוען
אני גם מצטרפת לשאלה...
מציינת ששנה שעברה גם התקשרתי וחיכיתי המון המון זמן על הקו ובסוף ענו
אז אולי עדיף לא להתייאש... ולעדכן אותנו כמובן אם הצלחתם ;)

אב"ם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ענו לי!!!
אחרי שעה...
כנראה שבאמת צריך בשביל זה הרבה סבלנות....

אב"ם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הלוואי שליש
אצלי זה בקושי רבע :(
כמוני כמוך:(
האמת היא ששאלתי את הפקידה של משרד החינוך מה אני עושה אם המכללה שלי סגורה ואין לי אפשרות להביא לה אישור שכ"ל (כי הם בקשו ממני שם לשנות משהו)
אז היא אמרה לי לכתוב את זה באופן ידני,
שאלתי איזה סכום? כמה שאני משלמת בפועל או כמה שהם כותבים "שכאילו" אני משלמת,
היא התחמקה מלענות לי על זה בצורה אלגנטית
נראה שהם מודעים לעניין....

סתם מישהו 5

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
כמוני כמוך:(
האמת היא ששאלתי את הפקידה של משרד החינוך מה אני עושה אם המכללה שלי סגורה ואין לי אפשרות להביא לה אישור שכ"ל (כי הם בקשו ממני שם לשנות משהו)
אז היא אמרה לי לכתוב את זה באופן ידני,
שאלתי איזה סכום? כמה שאני משלמת בפועל או כמה שהם כותבים "שכאילו" אני משלמת,
היא התחמקה מלענות לי על זה בצורה אלגנטית
נראה שהם מודעים לעניין....
עצוב
תכלס אם נדווח כמה באמת אנחנו משלמים המלגה תהיה הרבה יותר גבוהה

מלינקה

משתמש פעיל
כתוב לי פרוט הניקוד אליו הגעתי אבל הסטטוס עדין בבדיקה ראשונית, מה זה אומר?
תודה

אלי7:)

משתמש מקצוען
נכון, שנה שעברה היו 45,000 מלגות לעומת 16,000 השנה. אני למשל לא זכיתי למרות שהיה לי אותו מספר נקודות.

א חסידישע

משתמש חדש
האם מישהו מבין חברי הפורום הנכבדים קיבל כבר (או שמע על מישהו שקיבל) את מלגת משרד החינוך לשנה זו? וכן פעימה שניה מלגת טנא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה