דרוש מידע מלגה של 1000 ש"ח לברית

הפנסיונר

משתמש חדש

הבריסקער הנודד

משתמש מקצוען
מצוין שיתרמו אבל למה להחליט לי מי יהיה המוהל?
אז הוא כבר כתב כי הם רוצי לקדם מוהלים מומחים.
יש לנו קטע בתור ציבור חרדי ואיכותי שאם מישהו מחלק כסף ודורש משהו... זה מריח לא טוב
זה נכון לפעמים וחשוב לזכור לא תמיד.

הפנסיונר

משתמש חדש
קודם כל אני ביררתי והקרן באזל נותנים מוהלים מומחים בלבד שהם עשו כבר מלא מלא בריתות וסתם לכתוב שזה ניסוי על הילד זה לא חוכמה וגם מוציא שם רע!!!!

לא נכון מה שאתה כותב כי אני מאמין שיש כאן המון אנשים שמכירים את המוהל הרה"ג ר' זאב פוקס מו"צ בביה"ד של הרה"ג ר' משה שאול קליין שליט"א
הבן אדם הזה הוא מוהל מומחה וותיק ויש לו כל יום כמה בריתות
והוא מהמוהלים הראשיים שעובדו אם קרן באזל! ויש עוד המון מוהלים מומחים ומוכרים שנמצאים במאגר של קרן באזל!
אז לכתוב סתם שזה מוהלים לא מוכרים אז מי יותר מוכר ממנו?!?!?!
טוב
זה לא קרן ולא בתיח (ך)
זה פשוט כמה מוהלים שרוצים להיכנס לשוק ומוכנים לשלם
חלקם כיום כבר הצליחו והם לוקחים כסף ולא משלמים כסף
אז מה הפירוש על מה שהם אמרו לי על ר' זאב פוקס שהוא עבד אם קרן באזל
ביררתי אצלו בעצמו והוא אמר לי שהוא עבד איתם!!!!
אז כאן יש אנשים שרוצים להקטין כל דבר במקום לעזור אחד לשני
זה יכול לחסוך לאנשים כסף אני חושב אפילו בא נגיד שלא יביאו לי את המוהל הכי מומחה אבל מציאות שזה עוזר ואין אחד שלא צריך כסף בכזה מצב!!!!
תודה וחבל סתם להקטין ולהשמיץ כל דבר טוב שיש בעולם!!!!!

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
אז מה הפירוש על מה שהם אמרו לי על ר' זאב פוקס שהוא עבד אם קרן באזל
ביררתי אצלו בעצמו והוא אמר לי שהוא עבד איתם!!!!
אז כאן יש אנשים שרוצים להקטין כל דבר במקום לעזור אחד לשני
זה יכול לחסוך לאנשים כסף אני חושב אפילו בא נגיד שלא יביאו לי את המוהל הכי מומחה אבל מציאות שזה עוזר ואין אחד שלא צריך כסף בכזה מצב!!!!
תודה וחבל סתם להקטין ולהשמיץ כל דבר טוב שיש בעולם!!!!!
איהו מותיב לה ואיהו מפרק,
פעם הוא עבד איתם
ולאט לאט הוא נכנס
והיום הוא כבר מבוקש בפני עצמו

אריאל ה.

משתמש רשום
הבעיה הכי קשה למוהלים היא להיכנס לשוק מכיוון שאף אחד לא מוכן לקחת אותם וכדי לקבל אישור רשמי של מוהל צריך מינימום 10 בריתות.
אני יודע שפעם היו אנשים שאפילו טסו לחו"ל כדי לעשות בריתות.
היום יש כל מיני טריקים אחרים אבל צריך לשלם עליהם כסף.
כך שזה הגיוני שאדם ישלם 1200 שקל כדי שתיקח אותו כמוהל.
האם זה הסיפור כאן? לא יודע ,אבל תבדוק היטב.
זו פרוצדורה רפואית ולא כדאי ליפול על מתלמד.
(נ.ב. יש מוהלים היום שלא לוקחים כסף)

הפנסיונר

משתמש חדש
הבעיה הכי קשה למוהלים היא להיכנס לשוק מכיוון שאף אחד לא מוכן לקחת אותם וכדי לקבל אישור רשמי של מוהל צריך מינימום 10 בריתות.
אני יודע שפעם היו אנשים שאפילו טסו לחו"ל כדי לעשות בריתות.
היום יש כל מיני טריקים אחרים אבל צריך לשלם עליהם כסף.
כך שזה הגיוני שאדם ישלם 1200 שקל כדי שתיקח אותו כמוהל.
האם זה הסיפור כאן? לא יודע ,אבל תבדוק היטב.
זו פרוצדורה רפואית ולא כדאי ליפול על מתלמד.
(נ.ב. יש מוהלים היום שלא לוקחים כסף)
לא נראה לי לפי הבירורים שלי קרן באזל משתמשים במוהלים מומחים ויש איזה נגיד שרוצה לתרום דווקא לסעודות ברית!!!

rivka halbershtam

משתמש חדש
אני אישית השתמשתי בקרן עם המוהל הרב דב קליין, (ממה שרשום לי המספר שלהם הוא 0556768749) לאחר בירורים שבררנו הוא המוהל החזק והוותיק שלהם, הוא מל 2 מהבנים שלנו (ברית אחת שהייתה מסובכת קצת), אני לא הכי מבינה בזה אבל כשהגעתי לאם וילד, האחות ממש התפעלה מהעבודה הנקייה...

יוכבדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
מישהו שמע על קרן באזל שהם נותנים 1000 ש"ח לסעודת ברית
מותנה בתנאי שלוקחים מוהל מהקרן!!!!
ביררתי והקרן באזל נותנים מוהלים מומחים בלבד שהם עשו כבר מלא מלא בריתות
לפי הבירורים שלי קרן באזל משתמשים במוהלים מומחים ויש איזה נגיד שרוצה לתרום דווקא לסעודות ברית
אם כבר ביררתם הכל, מה השאלה?

בעל בעמיו

משתמש פעיל
המטרה של הקרן היא לפרסם מוהלים שלא מספיק מוכרים בציבור
בהנחה שזה נכון - זה רעיון מקסים בעיני.
באמת הרבה פעמים אני שואל את עצמי - כשאני רואה מתלמדים - איזה סיכוי יש להם להיכנס, אם כולם רודפים אחרי המפורסמים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה