דרוש מידע מלגה של 1000 ש"ח לברית

הפנסיונר

משתמש חדש
קוראים לזה קרן באזל הם נותנים 1000 שקל לי שלוקח את המוהלים מהקרן
בקרן יש מוהלים מומחים מכל העדות
מצורף פרסומת שלהם כפי שראיתי
אשמח לקבל עוד המלצות!!!
תודה רבה

קבצים מצורפים

• מודעה קרן באזל.pdf
    KB 384.4 · צפיות: 55

ענבים טעימים

משתמש רשום
ביררנו על זה בעבר אחרי שראינו מודעה המעיני הישועה...
המטרה של הקרן היא לפרסם מוהלים שלא מספיק מוכרים בציבור
שיקול שלכם האם לקחת מוהל לא מוכר בשביל 1000 שקל.

מישהו שמע על קרן באזל שהם נותנים 1000 ש"ח לסעודת ברית
מותנה בתנאי שלוקחים מוהל מהקרן!!!!
יש לי חבר טוב שהוא מוהל מומחה למד אצל הרב קיין שיש לו אישור ממשרד הבריאות, והיות והוא ראה כמה בריתות שלא נעשו לגמרי על פי ההלכה הוא מוכן לשלם לכל מי שלוקח אותו 1200 ש"ח (כמובן מי שלוקח אותו בגלל הסיבה של כסף ) ולמרות שהוא מפוצץ בבריתות. המוהל אברהם יוסף רוזנבלט 0548501080 ואפשר לברר עליו אצל הרב קיין 0533100612

הפנסיונר

משתמש חדש
כי משלמים לך עלזה???
מזה ניסוי על הילד?
קודם כל אני ביררתי והקרן באזל נותנים מוהלים מומחים בלבד שהם עשו כבר מלא מלא בריתות וסתם לכתוב שזה ניסוי על הילד זה לא חוכמה וגם מוציא שם רע!!!!
ביררנו על זה בעבר אחרי שראינו מודעה המעיני הישועה...
המטרה של הקרן היא לפרסם מוהלים שלא מספיק מוכרים בציבור
שיקול שלכם האם לקחת מוהל לא מוכר בשביל 1000 שקל.
לא נכון מה שאתה כותב כי אני מאמין שיש כאן המון אנשים שמכירים את המוהל הרה"ג ר' זאב פוקס מו"צ בביה"ד של הרה"ג ר' משה שאול קליין שליט"א
הבן אדם הזה הוא מוהל מומחה וותיק ויש לו כל יום כמה בריתות
והוא מהמוהלים הראשיים שעובדו אם קרן באזל! ויש עוד המון מוהלים מומחים ומוכרים שנמצאים במאגר של קרן באזל!
אז לכתוב סתם שזה מוהלים לא מוכרים אז מי יותר מוכר ממנו?!?!?!

הפנסיונר

משתמש חדש
יש לי חבר טוב שהוא מוהל מומחה למד אצל הרב קיין שיש לו אישור ממשרד הבריאות, והיות והוא ראה כמה בריתות שלא נעשו לגמרי על פי ההלכה הוא מוכן לשלם לכל מי שלוקח אותו 1200 ש"ח (כמובן מי שלוקח אותו בגלל הסיבה של כסף ) ולמרות שהוא מפוצץ בבריתות. המוהל אברהם יוסף רוזנבלט 0548501080 ואפשר לברר עליו אצל הרב קיין 0533100612
אף פעם לא שמעתי על השם הזה ונראה לי שהוא בן אדם מאד צעיר לומר שהוא מפוצץ בבריתות

blue eagle

משתמש מקצוען
קודם כל אני ביררתי והקרן באזל נותנים מוהלים מומחים בלבד שהם עשו כבר מלא מלא בריתות וסתם לכתוב שזה ניסוי על הילד זה לא חוכמה וגם מוציא שם רע!!!!

לא נכון מה שאתה כותב כי אני מאמין שיש כאן המון אנשים שמכירים את המוהל הרה"ג ר' זאב פוקס מו"צ בביה"ד של הרה"ג ר' משה שאול קליין שליט"א
הבן אדם הזה הוא מוהל מומחה וותיק ויש לו כל יום כמה בריתות
והוא מהמוהלים הראשיים שעובדו אם קרן באזל! ויש עוד המון מוהלים מומחים ומוכרים שנמצאים במאגר של קרן באזל!
אז לכתוב סתם שזה מוהלים לא מוכרים אז מי יותר מוכר ממנו?!?!?!
מוהל מומחה שעושה המון בריתות לא משלם 1000 ש"ח על כל ברית!
וח"ו לא הוצאתי שם רע רק שאלתי שאלות להבין......

הפנסיונר

משתמש חדש
הפנסיונר, למעשה אתם רוצים לברר על מוהל או לפרסם את השרות שיש לכם קשר אליו?
אני מברר על מוהל ועל לחסוך כסף ולכן פתחתי את האשכול הזה
ואז מגיעים אנשים וכותבים כל מה שעולה להם לראש ואחרי קצת בירורים אז אני מחדד מה ששמעתי שיהיה לתועלת לעודד כמה אנשים!!!!!! (ואני מאמין שהמון אנשים רוצים לחסוך כסף בזמן כזה)

הפנסיונר

משתמש חדש
מוהל מומחה שעושה המון בריתות לא משלם 1000 ש"ח על כל ברית!
וח"ו לא הוצאתי שם רע רק שאלתי שאלות להבין......
אולי זה הרעיון של הקרן
וסתם כך יש כזה עניין של עשירים לתרום כסף לסעודת ברית ויש עליו המון סגולות
אז אולי במקרה שתצטרך את זה תתקשר לקרן ותשאל את כל השאלות

נערך לאחרונה ב:

blue eagle

משתמש מקצוען
אולי זה הראיון של הקרן
וסתם כך יש כזה עניין של עשירים לתרום כסף לסעודת ברית ויש עליו המון סגולות
אז אולי במקרה שתצטרך את זה תתקשר לקרן ותשאל את כל השאלות
מצוין שיתרמו אבל למה להחליט לי מי יהיה המוהל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה