דרוש מידע מכשיר לייזר ביתי

שפת הים

משתמש מקצוען
מהאשכול נראה שהבראון הכי מומלץ, אז לכל המתלבטות כנראה זה המכשיר המומלץ.

אני אישית הזמנתי מכשיר זול עם תגובות טובות מאמזון, בינתיים עושה רושם טוב.

Yael Mor

משתמש מקצוען

I_love_My_Music

משתמש חדש
אשמח לעזרה!
מה זה המכשיר הזה בעצם?
מה הוא נותן לי?
כתוב שהוא מחזיק למשך 22 שנה, למה אני צריכה אותו לכזה הרבה זמן?
האם משהי השתמשה בבבראון לפנים?
האם זה כואב?
ממש תודה על כל תגובה!!

מטוס נייר

משתמש צעיר

מה ההבדל בינהם נגיד? נראה אותם ראשים, אבל חצי מחיר
אחד פרו 5 ואחד פרו 7
מה שאני הבנתי זה שהפרו 7 משפיע יותר מהר, הוא בעצם יצא אחרי הפרו 5 זה אומר שהוא יותר משודרג בעקרון
אני קניתי את הפרו 7 עכשיו... אם כבר אז כבר לקנות את ההכי טוב לדעתי

HMB

משתמש פעיל
אחד פרו 5 ואחד פרו 7
מה שאני הבנתי זה שהפרו 7 משפיע יותר מהר, הוא בעצם יצא אחרי הפרו 5 זה אומר שהוא יותר משודרג בעקרון
אני קניתי את הפרו 7 עכשיו... אם כבר אז כבר לקנות את ההכי טוב לדעתי

2. Braun Silk-expert Pro 5 (PRO5)

הדגם PRO5 הוא המכשיר הפופולרי ביותר בסדרת IPL של Braun, ומשלב יכולות גבוהות יותר ביחס ל-PRO3.

• עוצמת הטיפול: PRO5 מציע 10 רמות עוצמה, המאפשרות התאמה מדויקת לגוון העור ושיער מגוונים יותר.
  • מהירות הטיפול: הוא מספק עד 400,000 הבזקי אור ומציע טיפול מהיר ואפקטיבי יותר, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש על אזורים גדולים בגוף כמו רגליים וידיים.
  • אזורי טיפול: המכשיר מצויד בראשים ייחודיים המתאימים לאזורים שונים בגוף, כמו ראש לגוף וראש לפנים, כדי להבטיח טיפול מדויק ונוח לכל אזור.
  • חיישן עור: PRO5 מצויד גם הוא בטכנולוגיית SensoAdapt™, אך כאן היא מדויקת יותר עם 10 דרגות התאמה, מה שמבטיח עוצמת אור אופטימלית לכל אזור בגוף.
  • אפליקציה: אין תמיכה באפליקציה לניהול טיפולים.

3. Braun i-Expert Pro 7 (PRO7)

דגם PRO7 הוא המתקדם ביותר בסדרה של Braun, והוא מיועד לאנשים שמחפשים טכנולוגיה מתקדמת ושילוב ניהול חכם של טיפולי הסרת שיער.

• עוצמת הטיפול: PRO7 מגיע עם רמות עוצמה מדויקות מאוד, המאפשרות התאמה מקסימלית לגווני עור ושיער שונים.
  • מהירות הטיפול: המכשיר מספק עד 450,000 הבזקי אור, מה שמאפשר טיפולים לאורך זמן רב יותר ומספק תוצאות מהירות יותר מאזורים גדולים כמו רגליים, ידיים וגוף.
  • אזורי טיפול: PRO7 מגיע עם כמה ראשים להחלפה המתאימים לאזורים שונים בגוף ובפנים, כולל ראשי הסרה יעודיים לאזורים רגישים.
  • חיישן עור: טכנולוגיית SensoAdapt™ בדגם זה היא המתקדמת ביותר עם חיישן מהיר שמבצע עד 80 התאמות בשנייה לעוצמת האור, מה שמבטיח טיפול אופטימלי ובטוח.
  • אפליקציה: PRO7 מגיע עם אפליקציה חכמה לניהול טיפולים. האפליקציה מאפשרת מעקב אחר התקדמות הטיפול, תכנון זמנים והנחיות מותאמות אישית, מה שמסייע לשמור על רציפות בטיפולים ולהשיג תוצאות מיטביות.

נערך לאחרונה ב:

אוהבת את החיים

משתמש פעיל
הבנתי אבל שהבראון הוא ipl , זה לא לייזר אמיתי
יש מכשירים שעובדים כמו לייזר אמיתי,
זה נכון?
והבראון פרו 7 הוא הכי טוב עכשיו בשוק?
איפה הוא הכי זול?

ט. ר

משתמש חדש
הבנתי אבל שהבראון הוא ipl , זה לא לייזר אמיתי
יש מכשירים שעובדים כמו לייזר אמיתי,
זה נכון?
והבראון פרו 7 הוא הכי טוב עכשיו בשוק?
איפה הוא הכי זול?
רק האפילייזר עובד על לייזר אמיתי. אבל לצערי מניסיון הוא לא הוכיח את עצמו

מטוס נייר

משתמש צעיר
אז אני גם קניתי את הבראון בשעה טובה
התחלתי אתו אתמול ובידיים רגליים לא כאב לי בכלל (התחלתי עם נמוך והעלתי עוצמה)
אבל בבית שחי יחסית עקצץ אבל נסבל
ואני אחרי טיפול ממכון שלא כאב לי שם כמעט כלום, אולי טיפה עקצוצים אבל זה שונה כשמישהו אחר עושה את זה מאשר שאת מכאיבה לעצמך...
אבל בכל אופן הביתי יותר נח
עכשיו שאלתי היא כך- האם יש משקפיים שאפשר לקנות בשביל שאני אוכל כן להסתכל על המכשיר ועל ההבזקים בזמן הטיפול (זה מסרבל שאי אפשר להסתכל בזמן הטיפול)
וכן האם יש איזה ג'ל שאפשר לשים שיעקצץ פחות, כמו שיש במכונים
אשמח לתשובה, תודה!

מטוס נייר

משתמש צעיר
אז הבראון עובד יותר טוב למרות שהוא לא לייזר אמיתי?
ועוד שאלה-
יש מישהי שכבר יש לה את המכשיר מעל שנה ויש לה תוצאות מוכחות?
בטח שהבראון יותר טוב (ממה שאני בררתי)
תסתכלי על התגובות פה על האפילייזר, כסף בפח...

רטרו

משתמש פעיל
פרסום וקופי
הבראון פרו 7 מתאים לשימוש בקו מצח ובפאות?
כמו כן, אפשר להשתמש גם בלי חיבור לאפליקציה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה