מכשיר הליכה - בהשאלה לחודשיים

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מעוניינת במכשיר הליכה בחודשיים הקרובים
אם יש כאן מישהי שיש לה מכשיר הליכה ומוכנה להשאילו אשמח אם תפנה אלי ואתאם זמן ומקום לבוא לקחת, וכמובן להחזיר.
אני יכולה לאסוף באיזור בני ברק, מודיעין עילית, אשדוד
תודה מראש

קובי100

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מכשיר הליכה כמעט חדש

נמצא במודיעין עילית... 1000 ₪. מחירו הרגיל 4500 ₪.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אולי תמצאי השכרה...

michal2100

משתמש מקצוען
יש לך את דור ספורט בפתח תקוה
אני השכרתי מהם בעבר

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הרבה אנשים יש להם מכשיר כזה שלא בשימוש כעת, כי הרי בינינו, השימוש בו בד"כ הוא שימוש תקופתי....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה