מידע שימושי מכללות חרדיות ללימודי הייטק\אופטומטריה דרך האונברסיטה הפתוחה

• פותח הנושא M.B.G
  • פורסם בתאריך

M.B.G

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
ללא צורך בתעודת בגרות\מכינה
אשמח לדעת היכן יש בארץ?

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אפשר ללמוד אצלם ישירות, אין צורך דווקא דרך מכללה.

M.B.G

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
כן אבל נראה לי שלאישה חרדית יותר עדיף מכללה מאשר ישירות דרך האונברסיטה הפתוחה לא?

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
כן אבל נראה לי שלאישה חרדית יותר עדיף מכללה מאשר ישירות דרך האונברסיטה הפתוחה לא?
מי שזקוק לקבוצה תומכת במהלך הלימודים או/ו שיעורים פרונטליים, ולכן הוא צריך מסגרת, אכן צריך לחפש מקום חרדי.

אבל בעיקרון התואר מיועד ללמידה מהבית, עם ספרי הלימוד, שיעורים בזום ופרום הקורס, כך שאין ענין למכללה חרדית.

נערך לאחרונה ב:

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
למה?
אין לך חובת נוכחות...,זה לא שאת מגיעה ללימודים במקום מעורב
אני אישית לא שמעתי על הייטק במכללה שהיא דרך האוניברסיטה הפתוחה(אולי בגלל שהלימודים באוניברסיטה הפתוחה מתנהלים גם ככה באופן מקוון המתאים לציבור החרדי אין צורך במתווכים נוספים?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה