דרוש מידע מכירת רכב לפני טסט

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מעוניינת למכור רכב
כמה זמן לפני הטסט ,א"א לעשות העברת בעלות?
כמו שכתב @אליהו פ אפשר כל זמן שרישיון הרכב בתוקף, ז"א עד התאריך האחרון של הטסט.
אבל סתם כך, נראה לי יהיה מאוד קשה למכור רכב בלי להעביר אותו טסט לפני כן, זה כמו להגיד לקונה "הנה לך רכב ללא אחריות..."

אבו מאיר

משתמש מקצוען
כמו שכתב @אליהו פ אפשר כל זמן שרישיון הרכב בתוקף, ז"א עד התאריך האחרון של הטסט.
אבל סתם כך, נראה לי יהיה מאוד קשה למכור רכב בלי להעביר אותו טסט לפני כן, זה כמו להגיד לקונה "הנה לך רכב ללא אחריות..."
לא קשור בכלל לאחריות...
הטסט לא אומר על מצב הרכב כלום!

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הטסט לא אומר על מצב הרכב כלום!
רכב שעבר טסט לפני חודש ורכב שעוד חודש אמור לעבור טסט ובעל הרכב לא רוצה להעביר אותו...
תגיד לי אתה איזה מהן היית קונה.
נ.ב. מאדם רנדומלי, לא אחד שאתה מכיר.

אבו מאיר

משתמש מקצוען
רכב שעבר טסט לפני חודש ורכב שעוד חודש אמור לעבור טסט ובעל הרכב לא רוצה להעביר אותו...
תגיד לי אתה איזה מהן היית קונה.
נ.ב. מאדם רנדומלי, לא אחד שאתה מכיר.
מהנסיון שלי יקחו את זה עם הטסט למרות שזה לא אומר שום דבר...
אני מכרתי אוטו דפוק עם טסט לשנה והחברה קפצו על ה'מציאה'...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה