מכירת זהב בי-ם

מיש

משתמש צעיר
מי מכיר מקום אמין בירושלים שנותנים בו מחיר טוב עבור זהב ישן?

mediadesign

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עדין ברמת שלמה, החלפתי אצלם זהב ומאוד נהנתי מהשירות ומהאמינות.
0548462873

אדל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מש' טויסינג ברח' שמעון הצדיק (שמואל הנביא)
אמינים מאוד. מגוון ענק של תכשטים
5325720

מיש

משתמש צעיר
נכתב ע"י ריקה;775645:
כמ משלמים היום לגרם?
לפי מה שבדקתי עד כה משלמים 90-100 לגרם.
אם מישהו יודע על מקום שמשלמים יותר אודה לו אם יכתוב פה.

אגב, בכל מקרה כדאי לשקול את התכשיט ביותר ממקום אחד, כי ידוע על כאלו שזיפו במשקל..

SWIS

משתמש רשום
עיצוב גרפי
קמזו ג'ולרי ברחוב עזרת תורה.

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וייזר בגאולה נותן מחיר טוב אם את לוקחת במקום זה תכשיט אחר.

David Markus

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
החל מ200 ש"ח

לגרם זהב חדש (!)
רויאל קראון, מרכז מסחרי מודיעין עילית

מיש

משתמש צעיר
נכתב ע"י secret;776090:
לגרם זהב חדש (!)
רויאל קראון, מרכז מסחרי מודיעין עילית

מדובר על תכשיט משומש, כמה נותנים עבור גרם זהב משומש?

mbr10

משתמש רשום
הצורף - רח' בר אילן, קרוב לשמואל הנביא
נתן לי יותר ממאה שח.
אגב, תלוי באיזה תקופה, המחיר משתנה..

מיש

משתמש צעיר
תודה לכל המסייעים.
הלכתי לפי ההמלצות הנ"ל לכמה מהמקומות.
ואכן, נכנסתי לחנויות שמול השוק, בחנות הראשונה אמרו לי מחיר מסוים.
המשכתי לחנות השכנה והוא נקב בתחילה במחיר נמוך יותר, אך כששמע כמה הציעו בחנות אחרת הוא מיד העלה את המחיר מעל מה שהציעו לי. כך המשכתי לעוד כמה חנויות ואחרי ששמעו כמה אחרים הציעו לי - הוסיפו לי עוד על המחיר. מסתבר שזה מאד מבוקש אצלם ומאד משתלם להם, וצריך לדעת לעמוד על המקח.
ממליצה על החנויות מול השוק ועל החנות ברחוב בר אילן (לא הלכתי לכל החנויות שהומלצו למעלה, כך שיתכן שיש עוד חנויות שנותנות מחירים טובים).

אגב, כפי שהזהרתי, במקום אחד אמרו שנותנים 100 ש"ח לגרם, מחיר יפה. שקלו את התכשיט, עשו חישוב כלשהו ואמרו לי מחיר. שאלתי מה המשקל ואמרו לי משקל שהוא פחות כמעט 8 גרם מהמשקל האמיתי. כל', הוא ניסה להרוויח עלי בשקר כ-800 שקלים.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י מיש;779246:
אגב, כפי שהזהרתי, במקום אחד אמרו שנותנים 100 ש"ח לגרם, מחיר יפה. שקלו את התכשיט, עשו חישוב כלשהו ואמרו לי מחיר. שאלתי מה המשקל ואמרו לי משקל שהוא פחות כמעט 8 גרם מהמשקל האמיתי. כל', הוא ניסה להרוויח עלי בשקר כ-800 שקלים.

עשי שאלת רב, ואם יותר לך - התלונני אצל רשויות החוק. (אפשר מן הסתם גם באינטרנט)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה