תעסוקה לילדים מכירת והחלפת כרטיסים עולים לירושלים קיץ תשפ"ד

M:D

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
להחלפה 5 כרטיסים רביעי בוקר לרביעי ערב!!
0527172099

אביטל מור

משתמש רשום
אני מועניינת לקנות 2 כרטיסים לשני בוקר -ממש דחוף חסר לנו להזמנה קיימת
0556770524

אנונימיית

משתמש פעיל
יש לי 3 כרטיסים לרביעי אחרי צהריים ומעוניינת להחליף לחמישי צהריים למי שיש נא ליצור קשר:0504110601

סמי הגאון

משתמש רשום
שוב! אני מעוניין בכרטיסים (עד 7 כרטיסים) לא משנה למתי חוץ מהיום בבוקר כמובן. תודה. 0556706593 ובמייל smwlspyr27@ ג'ימייל נקודה קם

מירי וינגרטן

משתמש חדש
יש לי 8 כרטיסים למחר יום שני בוקר ואני רוצה להחליף לשני צהריים.
אשמח לקנות לשני צהריים אפילו כרטיסים בודדים. יתכן גם שארצה למכור את הכרטיסים לבוקר.
0527121172 במספר זה בלבד

shaini

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כרטיס 1 להיום אחה''צצ למכירה

לאה רבינוביץ

משתמש רשום
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מעוניינת ב5 כרטיסים לימים שני /שלישי צהרים או חמישי בוקר/צהריים
0533107268

לדעת 1

משתמש פעיל
אנו מעוניינים ב3 כרטיסים לשני צהריים (מחר)
0527198208 - תודה!

סמי הגאון

משתמש רשום
דחוף! למי שיש כרטיס להיום בצהריים למכירה אשמח מאוד לקנות כמה שיותר מהר (דרוש לי להשלים למשפחה) תודה.
0556706593 smwlspyr27

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה