מכירים ספקים של מכבשי חום? (למוצרי סובלימציה)

סמייל (:

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח אם תוכלו לכתוב לי שמות של ספקים (ודרכי התקשרות)
של מכבשי חום שטוחים, לכובעים, לכוסות, לעטים

יש לכם המלצה למכונה מוצלחת וזולה יחסית?

ובכלל מי שיוכל להחכים אותי בנושא סובלימציה
אני אודה לו מאוד מאוד מאוד מאוד!!!

אפשר גם באישי

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
בציוד (לא מוצרים)
מומלץ לעבוד עם זיקית,
יקרים , אבל השירות שלהם מעולה.
קוראים לזה ציוד עם אבא.
כרגע חזר למלאי מכבש בצבע כתום, תשאלי אותם עליו הוא מעולה!!! במיוחד לבלוק עץ
והכי חשוב במכבש, רק לא סיני!
לגבי מדפסות שימי לב שבסוגראס שנחשבת טובה המחיר של הדף הוא פי שתיים ממדפסות אחרות.
לגבי מוצרים , יש דברים שאני קונה רק מזיקית כמ' חולצות, בשאר המוצרים צריך לבדוק כי הם יקרים ולפעמים האיכות של טופ טק לא פחות טובה,
אם רוצים לעבוד נכון צריך להכיר כמה סוכנים ולא לקנות מאחד
אם תרצי יותר בהרחבה באישי בשמחה.
יש לי הרבה הרבה מה לומר לך מניסיון אבל נראה לי שזה אפ' לא למייל עדיף בטלפון.
הצלחות:)

אושרית B

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש הבדל בין מוצרים למכבשים כמו שכתבו
בהמלצה שלי לא לרוץ לקנות את הטוב שבשוק
לפי ההתענינות אתם חדשים בתחום הסובלימציה
קודם תרגישו את ההעבודה ואת השוק ואז תחליטו לאן פניכם מועדות
זה דוקא תחום מענין ומלא ביצירתיות
אני הודו לה' בתחום הגרפיקה כבר 8 שנים פלוס וההתקדמות באה עם הזמן לא רכשתי את כל המכבשים ואת הכלים מידי
לאט לאט ולעיתים נעזרים(אפי בביצוע העבודה ) במי שכבר בתחום עד שנכנסים פנימה
בכול אופן ספק של מוצרים ומכבשים 0507806052 אביב מגרפיק
יש את סובלין 0549757306
אנשים עם יחס טוב (לדעתי) ומחירים נוחים
אפשר ליותר באישי לא חובה ;)

אושרית B

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אגב מה שכתבתם מכבש לעטים זה לא מדויק כי
בד"כ זה הדפסת טמפון
לא תחום סובלימציה

דפוס צילום ראשון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מציע לכם לבדוק אצל וולף מכבשים יושבים באזור תעשייה חולון אחלה מכבשים ואחלה שירות

אושרית B

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לך מידע מוטעה משהו
קיימים עטים גם להדפסת סובלימציה ואכן מצריכים מכבש עטים
יש לך שם של ספק שיש לו עטים לסובלימציה הדפסה ישירה לא על טס שמדביקים?
אני די בתחום ולא ראית עט כזה אצל הספקים

סמייל (:

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
1581841681492.png

1581841791998.png

1581842000758.png

אגב מה שכתבתם מכבש לעטים זה לא מדויק כי
בד"כ זה הדפסת טמפון
לא תחום סובלימציה

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
הבעיה באליאקספרס שאין זמינות מהרגע להרגע
ואם פתאום יש ביקוש לכמות גדולה אי אפשר לקבל הזמנה כי לוקח זמן עד שמגיע (גם בלי הקורונה)
זה מומלץ במוצרים שבוודאות יודעים שהם הולכים ומכירים את הסחורה היטב
יותר מתאים לעסקים שכבר כמה שנים בתחום ויודעים מה הכי הולך וכמה
בארץ יש סוכנים שמוכנים לקבל בחזרה סחורה (סגורה כמובן) אחרי העונה אם זה לא הלך
בהצלחה!

פוטושופרית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ויש את הכלי הזה שרכשתי ב- sign-in-china
לעיגול פינות אלומניום- זול ועושה את העבודה יותר טוב מהמעגל היקר שעולה יותר מ1000 אצל זיקית..
הוא גם מחורר. ממש מצויין
1581931947107.png

פוטושופרית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני אישית לא ממליצה לרכוש בעסק מתחיל את המוצרים הפשוטים
אלא רק את האיכותיים.
יש לי המחסן 3 מדפסות אפסון של זיקית- תוצאות הדפסה לא טובות. המון ניקוי ראשי דיו.. ועדיין הרבה פיקשושים בהדפסות. מה שמביא הרבה עגמת נפש , הפסד כספי, הפסד זמן.. וחבל
במיוחד עסק מתחיל צריך הרבה מוטיבציה, סיפוק הצלחה ושם טוב וכמובן- חסכון בכסף..
לי המליצו לרכוש את המדפסות הפשוטות והמכבשים הפשוטים..
זרקתי המון כסף לפח והרבה עגמת נפש על מוצרים יקרים כמו זכוכית וכו' שהחומר הלך לפח בגלל פיקשושים של תוצאה של מדפסת לא איכותית.
אין כמו הסוגרס. ברגע שעברתי לסוגרס הכל השתנה!
לקוחות מרוצים, הרבה סיפוק הצלחה ואין בכלל בזבוז זמן על נקיונות ונסיונות וברור שאין הפסדים כיון שהמוצרים יוצאים באיכות א.א. - הכל בלי יוצא מן הכלל.
מצאתי ספקי נייר מאוד זולים. היום אני משלמת על עלויות הדפוס גג 1.5. אבל ליתר בטחון אני מתמחרת עלויות כאילו זה 2 ש"ח הוצאת ניר ודפוס.
המחירים שלי עדיין נשארו נמוכים מה שמביא לקוחות מרוצים ב"ה!
לגבי הספקים- פנו אלי באישי. .. יש לי הרבה נסיון עם כל אחד. מי טוב ובמה טוב. מחירים, עלויות משלוח וכו'.
הכי חשוב, המדפסת צריכה להיות איכותית. (שימו לב שכולם מלבד זיקית עברו לסוגרס, גם טופטק, גם גלובוס.. לכולם נמאס מהתקלות של האפסונים.. יש לי אפסון ענקית לקנבסים אבל לסובלימציה זה גרוע שבגרוע!!)
הרבה הצלחות. אגב, איפה אתם בארץ??

eilatr

משתמש חדש
אלא רק את האיכותיים.
יש לי המחסן 3 מדפסות אפסון של זיקית- תוצאות הדפסה לא טובות. המון ניקוי ראשי דיו.. ועדיין הרבה פיקשושים בהדפסות. מה שמביא הרבה עגמת נפש , הפסד כספי, הפסד זמן.. וחבל
זרקתי המון כסף לפח והרבה עגמת נפש על מוצרים יקרים כמו זכוכית וכו' שהחומר הלך לפח בגלל פיקשושים של תוצאה של מדפסת לא איכותית.
לקוחות מרוצים, הרבה סיפוק הצלחה ואין בכלל בזבוז זמן על נקיונות ונסיונות וברור שאין הפסדים כיון שהמוצרים יוצאים באיכות א.א. - הכל בלי יוצא מן הכלל.
מצאתי ספקי נייר מאוד זולים. היום אני משלמת על עלויות הדפוס גג 1.5. אבל ליתר בטחון אני מתמחרת עלויות כאילו זה 2 ש"ח הוצאת ניר ודפוס.
לגבי הספקים- פנו אלי באישי. .. יש לי הרבה נסיון עם כל אחד. מי טוב ובמה טוב. מחירים, עלויות משלוח וכו'.
הכי חשוב, המדפסת צריכה להיות איכותית. (שימו לב שכולם מלבד זיקית עברו לסוגרס, גם טופטק, גם גלובוס.. לכולם נמאס מהתקלות של האפסונים.. יש לי אפסון ענקית לקנבסים אבל לסובלימציה זה גרוע שבגרוע!!)
אלא רק את האיכותיים.

איך אפשר לפנות אליך בפרטי לקבל יותר פרטים?

Sarit1112

משתמש חדש
אלא רק את האיכותיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה