נמצא מכירים משפחת "עבדהו"??

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
אז נמצאו בבני ברק תפילין ללא שם, אבל בתוך הסידור שהיו יחד עם התפילין יש הקדשה מאישה בשם "מעיין עבדהו"

הדרך היחידה לאתר את בעל התפילין הם בעצם להגיע אליה ולשאול אותה למי קנתה סידור אי פעם...

אם אתם מכירים או שיש ברשותכם טלפון פעיל של כל אדם ששם משפחתו "עבדהו, זה יהיה מעולה.

(הטלפונים שהלחתי להוציא מהאגרון לא פעילים.)

רומי זית

משתמש צעיר
מפרסם מהודעה שקבלתי במייל

שלום וברכה,

אבדו לנו תפילין בקו 402 של אגד
מבני ברק לירושלים בליל שושן פורים.

הן היו מונחות בתוך שקית בתאי האיכסון שמעל המושבים.
על הנרתיק של התפילין היה רקום "חיים שימונוביץ"

במדור האבידות של 'אגד' טוענים שלא מצאו.
לפני כמה חודשים התפרסם על תפילין שנמצאו,
עם השם - אברהם יצחק שימונוביץ-זה לא שלנו... הם נמצאו עוד טרם אבדו התפילין שלנו...

תזכו למצווות !
מ. שימונוביץ

אם יש לכם מידע - אנא פנו במייל:
sh.miriam9אין לכתוב כתובת מייל
או לטלפון: 052-7171295

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
התפילין האלו נמצאו ממש מזמן, בעבר ניסינו לחפש ולא הצלחנו ומאז הן נכנסו לארון.

עכשיו הן הועלו מהאוב במסגרת ערב פסח... ואני מנסה שוב לחפש...

חדוה טוקר

משתמש פעיל
(הטלפונים שהלחתי להוציא מ**** לא פעילים.)
ככל הידוע לי, זו הודעה בעבירה פלילית (אחזקה של א*** = עבירה על החוק, בחברה שלנו התרגלו לזה מאוד.... אבל זה לא חוקי ככל הידוע לי).
כדי מאוד שתמחקי את השורה הזו או תבקשי שימחקו לך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה