עזרה מכירים חשמל סטוק - הר טוב ב

מא95

משתמש רשום
היית היום בחשמל סטוק קיבלתי שירות מצויין ממש לא ניסו לדחוף לי כלום נתנו לי להבין מה היתרון של מוצר ודגם ומה המחיר שלו ובסוף החלטתי לפי מה שהכי טוב לי.
הרעיון שלהם הוא שהכל זה מוצרים של עודפים כגון מוצר שסופק לא לפי ההזמנה הוא לא חוזר לחנות אלא לעודפים וכן מוצרים מתצוגה כמובן שבהם יכולה להיות שריטה או מכה אבל המחיר יהיה יותר זול בהתאם הסתובבתי בכל המקום והדברים הכי גרועים שראיתי היו 2 שריטות חלשות על ידית נירוסטה של תנור.
אני קניתי שם כמה מוצרים והוא התחייב לספק לי עם פרונט נקי לחלוטין ואולי תהיה מכה בגוף התנור אך לא אכפת לי כי הוא בילד אין וכל גוף התנור בתוך הארון כמו''כ במדיח אינטגרלי וכדו' כשהמחיר זול בכ30 אחוז מהמחיר הכי זול שיש בשוק לאחר בדיקה מאד מדוקדקת שלי וקבלת מספר הצעות מחיר וכמובן קבלתי אחריות יבואן רשמי.
לכן לדעתי כדאי לכל מי שעומד לרכוש מוצר חשמלי (כגון מכונת כביסה מייבש כיריים מכל הסוגים מקררים מקפיאים תנורים מדיחים וכו' רק אין שם מזגנים)לבדוק אם יש שם משהו שיכול להתאים לו כי זה חוסך המון כסף וברוב המקרים אין הבדל בפרונט בינם לבין מוצר חדש.
למותר לציין שאין לי כל רווח מזה אני לקוח רגיל כמו כולם שהשקיע שעות בהשוואת מחירים של מוצרים ובסוף גיליתי הכל בהרבה יותר זול
אל תמנע טוב מבעליו
בהצלחה לכולם

.s.m

משתמש חדש
אשמח לכתובת או מספר טלפון של החנות
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה