התייעצות מכונת כביסה מכפילה את זמן הכביסה

אמאל'ה קטנה :)

משתמש מקצוען
אשמח לדעת אם מישהו נתקל בבעיה
באמצע הכביסה, רשום על הצג שנותרו עוד 40 דק', אחרי כמה דק' זה מדלג ל57
בשבוע האחרון קורה לי הרבה, שמאריך מעצמו את זמן הכיבוס

האם יש מה לעשות לזה?

גימפעל

משתמש מקצוען
אשמח לדעת אם מישהו נתקל בבעיה
באמצע הכביסה, רשום על הצג שנותרו עוד 40 דק', אחרי כמה דק' זה מדלג ל57
בשבוע האחרון קורה לי הרבה, שמאריך מעצמו את זמן הכיבוס

האם יש מה לעשות לזה?
זה לא מכפיל,
רק מאריך.

מור100

משתמש מקצוען
את צריכה לנקות את הפילטר של המכונה. אפשר לעשות זאת עצמאית גם בלי טכנאי אבל קשה לסובב את הנעילה..

א.מ.ב.

משתמש פעיל
משהו תקוע בפילטר בדרך כלל בתחתית המכונה בצד ימין פותחים את הקליפס ומאחורי זה יש את הפילטר מצורף תמונה.
יש לסובב שמאלה בעדינות. בד"כ אם משהו תקוע צריך כח חזק בשביל לסובב, צריך בעדינות שלא ישבר הפלסטיק. במקרה ונשבר זה עולה משהו באיזור ה 50 שקל בשי עוגן

קבצים מצורפים

• 20240818_122723.jpg
    20240818_122723.jpg
    1 MB · צפיות: 4

#מולטי#

משתמש מקצוען
יכול להיות בעיה בלחץ המים, האם יש מתחתכם שכנים שפיצלו ליחידות? עומס על המערכת שבנויה לכמות מסוימת של דירים וצריכה להתמודד עם כפול לפעמים, מאט את זמן המכונה.

אמאל'ה קטנה :)

משתמש מקצוען
משהו תקוע בפילטר בדרך כלל בתחתית המכונה בצד ימין פותחים את הקליפס ומאחורי זה יש את הפילטר מצורף תמונה.
יש לסובב שמאלה בעדינות. בד"כ אם משהו תקוע צריך כח חזק בשביל לסובב, צריך בעדינות שלא ישבר הפלסטיק. במקרה ונשבר זה עולה משהו באיזור ה 50 שקל בשי עוגן
ננסה, תודה

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איזה מכונה? זה קורה גם לי. מהיום שקנינו את המכונה. ככה שזה לא נראה לי תקלה. היא פשוט לא יודעת לחשב זמנים נכון... ;)
יש לי סימנס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה