דרוש מידע מכונת כביסה בוש 8 ק"ג

mklj

משתמש צעיר
לי יש וממש מרוצה (כמעט 4 שנים)
יכול להיות שיש להם כמה דגמים 8 קילו?

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לנו גם יש 8 קילו
כבר 6 שנים (עד כמה שזכור לי)
עובדת מעולה בלי שום תקלות בלעה"ר

ללדת אחרת

משתמש פעיל
מהאתר של בוש
באתר הזה אפשר ללמוד הכי הרבה על כל מכונה,
ואז לקנות אותה במקום שבוחרים.
הבוש שאנחנו משתמשים מומלצת מאד לדעתי.
יש המון דגמים.
ברירות שכדאי לשים אליהן לב כל אחד לפי הרגליו: [שלא קיימות בכל דגם]
אפשרות לשלוט בטמפרטורה של כל תוכנית בעזרת לחצן ייעודי
אפשרות לשלוט בכמות הסיבובים בעזרת לחצן ייעודי
אפשרות להוספת השרייה לכל תוכנית
אפשרות לפתוח את הדלת להכניס בגד ששכחת
אפשרות לקצר את זמן התוכנית
תוכנית לשטיפה בלבד [למי שרגיל להוסיף מרכך]
תוכנית להוצאת מים בלבד.
שימו לב שאם בחנות מסוימת מציעים לכם דגם "דומה" או לחכות, ייתכן שהדגם כבר איננו משווק, ואין מה לחפשו בחנויות אחרות. כי כולם מביאים מאותו מחסן. אם אין במחסן לכולם אין.
בהצלחה!

הכריש החרדי

משתמש חדש
לי יש באקו להורים שלי יש באקו עושה אחלה עבודה כבר 8 שנים כמובן יש כמה דגמים עם מחירים שונים אי אפשר להשוואת לימון לתפוח לדעתי ברמת המחיר של בוש בבאקו מקבלים יותר

• תודה
Reactions: GRN

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש באקו להורים שלי יש באקו עושה אחלה עבודה כבר 8 שנים כמובן יש כמה דגמים עם מחירים שונים אי אפשר להשוואת לימון לתפוח לדעתי ברמת המחיר של בוש בבאקו מקבלים יותר
היה לי מכונות מעולות (סימנס ומילה). מצאנו ברחוב מכונה של בקו. הכנסנו אותה בתור מכונה נוספת. סימנס ומילה הלכו לעולמן ובקו ממשיכה לתפקד מעולה. מנקה הרבה מעבר למה שחשבתי ויש אפשרות לשלוט כמעט בכל הפרמטרים. מודה שהופתעתי ממש.
אגב, האדם שפינה את המכונה מביתו סיפר שכאב לו הלב להוציא אותה מהבית, אבל אשתו לא רצתה אותה בגלל בעיה בדלת. לכן הוא כתב על המכונה שהיא תקינה ועקב לראות שלוקחים אותה למקום מבטחים :)

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
היה לי מכונות מעולות (סימנס ומילה). מצאנו ברחוב מכונה של בקו. הכנסנו אותה בתור מכונה נוספת. סימנס ומילה הלכו לעולמן ובקו ממשיכה לתפקד מעולה. מנקה הרבה מעבר למה שחשבתי ויש אפשרות לשלוט כמעט בכל הפרמטרים. מודה שהופתעתי ממש.
אגב, האדם שפינה את המכונה מביתו סיפר שכאב לו הלב להוציא אותה מהבית, אבל אשתו לא רצתה אותה בגלל בעיה בדלת. לכן הוא כתב על המכונה שהיא תקינה ועקב לראות שלוקחים אותה למקום מבטחים :)
אז למה אף אחד לא מדבר מהחברה הזו???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה