'מי שטרח בערב שבת'...

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
התכוונתי למה שרואים מהחלון ולא להשתקפות שעליו.

bithagit

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י trew;1027835:
התכוונתי למה שרואים מהחלון ולא להשתקפות שעליו.

אני מבינה. אבל ברגע ששמתי שמש כל הרקע שנמצא באינווירמנט התבהר

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י bithagit;1027840:
אני מבינה. אבל ברגע ששמתי שמש כל הרקע שנמצא באינווירמנט התבהר

שומרים את התמונה בפורמט PNG, מכניסים לפוטושופ והרקע של החלון שקוף, שמים תמונת רקע בשכבה מתחת התמונה ויש רקע, זו הצורה הכי טובה לשים רקע בחלונות, לפני זה צריך לדאוג שהחומר של החלון יהיה לו אלפא או בכלל לא לשים חלון.

bithagit

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י ip6;1027862:
שומרים את התמונה בפורמט PNG, מכניסים לפוטושופ והרקע של החלון שקוף, שמים תמונת רקע בשכבה מתחת התמונה ויש רקע, זו הצורה הכי טובה לשים רקע בחלונות, לפני זה צריך לדאוג שהחומר של החלון יהיה לו אלפא או בכלל לא לשים חלון.

אבל אם אני מעוניינת כן להשאיר במקס בכדי לקבל את ההשתקפות של פנים הבית בחלון? לפני הויריי זה עבד לי מצויין. בטוח יש איזה פרמטר שאני צריכה לשנות בכדי לקבל תמונה יותר ברורה של החוץ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה