מי רואה אותם כותבים וכותב? למען לא אפרוש מן ציבור הפושטים... | לאתגר?

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
לא השקעתי המון. כלומר, בכלל לא. מחוסר זמן קונקרטי.
אבל לא נעים לעמוד ככה מהצד כשכולם בלחץ מהדד-ליין הירוק. אז קשקשתי כמה מילים, שיהיה. מקסימום נגנוז לתקיית המגירה המאובקת, עדי לא אדע.

בס"ד

כל הפושט - קוראים לו

נזרקתי על המיטה באפיסת כוחות. עייף, מותש, מרוט.
אחרי עוד יום עבודה קשה ומלכלך, ביקשתי רק כוס מים, מקלחת ושינה.
את הראשונים קיבלתי די מהר, אבל האחרון בושש מלבוא.
המחשבות הטורדניות על קשיי הפרנסה, הנזיפה מהבוס... אוי, ריבונו של עולם, העלף שוין.

עד שהצלחתי לעצום את עיני מוחי ולקבל סוף-סוף את המתנה המיוחלת שמכונה משום-מה 'שינה'...
אני דווקא הייתי קורא לה בשם אחר, עם שורש ח.ד.ש, אבל העיקר שבסוף היא באה.

לא יודע כמה זמן זה נמשך, אבל זה עבר מאד מהר.

יד קטנה מנדנדת אותי בחוזק ילדותי.

'א-ב-א, א-ב-א...'

'אמממ....' ישנוני עמוק נשמע מכיווני.

'אא-בב-אא'.

'מוישי, בבקשה, תן לאבא לישון. תחזור למיטה, מחר אביא לך הפתעה'. זרקתי, והתהפכתי לצד הקיר, מתכרבל בשמיכת הצמר הישנה, שירשנו מהסבתא-רבה של השוויגער.

'לא, אבא, לא!'

'עקשן הילד', השתחל לו ההרהור באמצע חלום שחור על מלט לבן.
מלחמת 'טיטול-אמצע-הלילה' הוותיקה חזרה אלי עכשיו בבומרנג, עם תוספת של 10 קילו.
להרים אותו? לא להרים אותו. שיעמוד ויבכה עד שיעיר את אמא שלו?
נזכרתי במעשה הנדוש, שנגמר בערך ככה: 'יצר טוב ויצר רע - תמשיכו להתווכח, אני ממשיך לישון. כשתגמרו תעירו אותי'.

כנראה המחשבה האחרונה נמשכה יותר משניה וחצי, כי הצעקה הבא הכמעט הפילה אותי מהמיטה.

'א-ב-א!!!'

זה לא דמיון, זה אמיתי. אין לי כח.

פקחתי רבע עין ימנית וראיתי את ידיו הקטנות מושטות לעברי, מתחננות גם הפעם: 'רק הלילה'.
טוב נו, ערב פורים עכשיו.

'קח, בני. ז'תומרת, בוא'.
- - -

לילה טוב.

-----
נתתי.

לשלוח? עדיף שלא?
מה שתגידו.

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
בטח לשלוח
והנה הנה
כל הפושט יד נותנים לו, כפרה עליך אני פושט בשם הציבור, דחוק בעצמך יותר וכתוב לנו יותר

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
דחוק בעצמך יותר וכתוב לנו יותר
ההודעות שאני כן יכול לכתוב לע"ע תהיינה בסגנון הזה כנראה:
חוסר זמן, אין זמן, זמן מפוצץ, אין תקציב, תקציב מקוצץ. וכן עזה"ד.
עוד לא הומצא השעון שיעירנו שעה קודם ונוכל לנשום 25 שעות ביממה.
(וסליחה ממכם, בקושי זמן לקרוא את התוצרים המשובחים שלכם יש לי. אז גם לכתוב ולפרסם וגם לא לקרוא את של אחרים? לא יפה.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ב

א לָמָּה רָגְשׁוּ גוֹיִם וּלְאֻמִּים יֶהְגּוּ רִיק:ב יִתְיַצְּבוּ מַלְכֵי אֶרֶץ וְרוֹזְנִים נוֹסְדוּ יָחַד עַל יְהוָה וְעַל מְשִׁיחוֹ:ג נְנַתְּקָה אֶת מוֹסְרוֹתֵימוֹ וְנַשְׁלִיכָה מִמֶּנּוּ עֲבֹתֵימוֹ:ד יוֹשֵׁב בַּשָּׁמַיִם יִשְׂחָק אֲדֹנָי יִלְעַג לָמוֹ:ה אָז יְדַבֵּר אֵלֵימוֹ בְאַפּוֹ וּבַחֲרוֹנוֹ יְבַהֲלֵמוֹ:ו וַאֲנִי נָסַכְתִּי מַלְכִּי עַל צִיּוֹן הַר קָדְשִׁי:ז אֲסַפְּרָה אֶל חֹק יְהוָה אָמַר אֵלַי בְּנִי אַתָּה אֲנִי הַיּוֹם יְלִדְתִּיךָ:ח שְׁאַל מִמֶּנִּי וְאֶתְּנָה גוֹיִם נַחֲלָתֶךָ וַאֲחֻזָּתְךָ אַפְסֵי אָרֶץ:ט תְּרֹעֵם בְּשֵׁבֶט בַּרְזֶל כִּכְלִי יוֹצֵר תְּנַפְּצֵם:י וְעַתָּה מְלָכִים הַשְׂכִּילוּ הִוָּסְרוּ שֹׁפְטֵי אָרֶץ:יא עִבְדוּ אֶת יְהוָה בְּיִרְאָה וְגִילוּ בִּרְעָדָה:יב נַשְּׁקוּ בַר פֶּן יֶאֱנַף וְתֹאבְדוּ דֶרֶךְ כִּי יִבְעַר כִּמְעַט אַפּוֹ אַשְׁרֵי כָּל חוֹסֵי בוֹ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה