עזרה מי קנה בטריות AAA נטענות דרך המחשב ?

יהודה לייב

משתמש פעיל
אשמח למידע ממי שקנה ויכול לייעץ לי איזה סוג נוח ופרקטי יותר
זה:
עע.png

או זה:
גגג.png

וכן מי שיודע על קישור יותר זול בזיפי לכמות של 8-12 בטריות אשמח לקבל

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אבל אם אני קונה 8 בטריות ורוצה להטעין את כולם ביחד זה לא אמור לתפוס את כל החורים של הUSB במחשב?
יתפוס..
אבל לא קורה הרבה שצריך להטעין את כולם ביחד,
וגם לגבי השני זה יתפוס את כל המטענים,
אז מה ההבדל?

יהודה לייב

משתמש פעיל
יש למישהו קישור זול בזיפי לבטריות מהסוג השני?
בקישור שאני מצאתי זה עולה 19.3 לבטריה בודדת
לדעתי אמור להיות יותר זול במיוחד אם קונים כמות אבל אין לי כח לחפש
אשמח לקישור אם יש כאן מישהו שכבר עבד לחפש זול יותר
אבל בזיפי ולא באלי

תהילתך

משתמש סופר מקצוען
המשתמש נחסם
עיצוב ואדריכלות פנים

יהודה לייב

משתמש פעיל
למה שלא תלך למקור?

פה זה יותר זול..
שמעתי פעם שיכול להיות בעיה של ריבית מול חברת האשראי בהזמנה בדולרים מאלי
לא בררתי את זה לעומק אבל בינתיים עד שאברר את זה אני קונה רק בזיפי או אצל מוכרים עם אפשרות לפייפל.
בקישור שהבאת אין אפשרות לפייפאל

A052

משתמש סופר מקצוען
שמעתי פעם שיכול להיות בעיה של ריבית מול חברת האשראי בהזמנה בדולרים מאלי
לא בררתי את זה לעומק אבל בינתיים עד שאברר את זה אני קונה רק בזיפי או אצל מוכרים עם אפשרות לפייפל.
בקישור שהבאת אין אפשרות לפייפאל
אין שום בעיה של ריבית, כל עוד לא מוגדר לך על איחור בתשלום תמורת ריבית.
כלומר, במרבית כרטיסי האשראי עסקאות מט"ח מחוייבות באופן מיידי ויורדות מהחשבון תוך 3 ימי עסקים, ואם רוצים איחור עד מועד החיוב הקרוב אז משלמים ריבית.
ויש כרטיסים שאיחור עד מועד החיוב הוא בחינם, ויש כרטיסים שאפילו דחיה למועד החיוב הבא היא חינם.
לכן תבררו מה אצלכם אפשר בחינם ותגדירו בשירות חברת האשראי שזה מה שיהיה, ולא יהיה לכם ריבית ולא תפרנסו את זיפי על חשבונכם.

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני קניתי זול יותר אני צריכה ךלחפש את הקישור
אשתדל לעשות את זה היום

יהודה לייב

משתמש פעיל
אין שום בעיה של ריבית, כל עוד לא מוגדר לך על איחור בתשלום תמורת ריבית.
כלומר, במרבית כרטיסי האשראי עסקאות מט"ח מחוייבות באופן מיידי ויורדות מהחשבון תוך 3 ימי עסקים, ואם רוצים איחור עד מועד החיוב הקרוב אז משלמים ריבית.
ויש כרטיסים שאיחור עד מועד החיוב הוא בחינם, ויש כרטיסים שאפילו דחיה למועד החיוב הבא היא חינם.
לכן תבררו מה אצלכם אפשר בחינם ותגדירו בשירות חברת האשראי שזה מה שיהיה, ולא יהיה לכם ריבית ולא תפרנסו את זיפי על חשבונכם.
הריבית זה בגלל שחברת האשראי לא גובה את הכסף מייד אלא רק במועד החיוב מה שאומר בעצם "הלוואה" ללקוח.
מה שקורה זה שאם ביום החיוב הערך של הדולר עולה מול ערך השקל הקונה בעצם משלם יותר ממה שקנה בפועל מה שאומר בעצם "ריבית" על ה"הלוואה"
לא בררתי את זה טוב מבחינה הלכתית זה רק בערך
אשמח לתגובות אבל רק ממי שלמד ויודע את הסוגיה הזאת לעומק

A052

משתמש סופר מקצוען
הריבית זה בגלל שחברת האשראי לא גובה את הכסף מייד אלא רק במועד החיוב מה שאומר בעצם "הלוואה" ללקוח.
מה שקורה זה שאם ביום החיוב הערך של הדולר עולה מול ערך השקל הקונה בעצם משלם יותר ממה שקנה בפועל מה שאומר בעצם "ריבית" על ה"הלוואה"
לא בררתי את זה טוב מבחינה הלכתית זה רק בערך
אשמח לתגובות אבל רק ממי שלמד ויודע את הסוגיה הזאת לעומק
אני בדקתי את הסוגיה לעומק.
כמו שעיסקה בשקלים שמחוייבת בתאריך החיוב היא ללא ריבית, כך גם עיסקת מט"ח!
המחיר נקבע לפי השער היציג ברגע העיסקה + עמלת המרה קבועה בסביבות 3%, ואין שום ריבית נוספת.

הריבית היא רק מתי שישנה דחיה בגביה כמו שכתבתי למעלה. וזה כמו הריבית שנגבית לבעלי מסלול סכום חיוב קבוע, שנוגע גם לעיסקאות בשקלים.

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בסוף עשיתי חיפוש לבד.
הכי זול שמצאתי בזיפי עולה 56.7 ל 4 בטריות שזה יוצא כמעט 15 ש"ח לבטריה
הנה הקישור:
https://www.zipy.co.il/p/אליאקספרס/aa-battery-nimh-aa-1-2v-1450mah-rechargeable-battery-ni-mh-usb-aa-1450mah/33024301454/?v%5BColor%5D=4PCS&v%5BNominal+Voltage%5D=1.2V#df844rtruruu6r
מי שמוצא יותר זול בבקשה שיעלה לכאן
בקישור הזה יש רק סוללה אחת, וכיום המחיר שם 77.8 שח,
לעומת זאת בקישור הזה יש זוג סוללות ב 31.8 שח נכון להיום
ואגב, גם הקישור שלי וגם שלך זה AA ולא AAA כמו שכתוב בכותרת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה