דרוש מידע מי מכיר צימר עם 2 חדרים בצפון?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אפרת222

משתמש חדש
אני מחפשת בנרות צימר עם 2 חדרים, 6 מיטות,
עם חצר נחמדה ובריכה עם נעילה.
(כל הצימרים שאני מצאתי הם לזוגות, עם ספה נפתחת או קומת גלריה)
מי מכיר?

emk

משתמש צעיר
ממלכת יוסף - מושב דלתון יש חדר גדול זוגי וממנו יש דלת לחדר נוסף עם מיטות קומותיים.
יש בריכה גדולה מקורה עם מנעול, בנוסף חדר ג'קוזי עם מנעול (חוץ מהג'קוזי בחדר)
יש גם מקרר גדול, שולחן גדול, מקרוגל, נראה לי גם כיריים .
מומלץ מאוד!!!
053-9372791

אפרת222

משתמש חדש
תודה על העזרה.
הצימרים האלה לא היו רלוונטים לנו.
מצאתי בסוף צימר חדש ומפנק בדיוק לפי מה שרציתי (להפרלנדה בדלתון, למי שמתעניין...)

פוקוש

משתמש מקצוען
אנחנו מחפשים צימר זוגי עם מרחבי ירק עמוס מכל הכיוונים. כמה שחיפשנו לא מצאנו את הסגנון שאנחנו אוהבים. או שהצימר הוא כמו מחסן או שהצימר משובח אך אין הרבה ירוק לעיניים. מי שיודע על משהו טוב נשמח למידע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה