דרוש מידע מי מחליט באיזה צד חונים?

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
הרחוב שלנו חד סיטרי ברוחב 3 נתיבים (בחלקו), אבני שפה ללא צביעה, משום מה, למרות מצוקת החניה, חונים בו רק בצד שמאל,
אין לי הסבר למה לא חונים בצד השני, האם אני יכול להגדיל ראש ולחנות ממול ?

שרה arch

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
ממה שידוע לי, אם אבני השפה לא צבועות אז אפשר לחנות

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אם הרחוב חד סיטרי ואין סימון האוסר זאת - אפשר לחנות, למיטב ידיעתי, גם בצד השני. (בכיוון הנסיעה, שזה אותו הכיוון)

דניאל.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
ממה שידוע לי, אם אבני השפה לא צבועות אז אפשר לחנות
(תיקון לאחר עיון מחדש בפרטי החוק : לא יחנה...בצד שמאל של הדרך אלא א"כ הכביש הוא חד סטרי)
אני מכיר מליון רחובות כאלו שחונים בשני הצדדים
אני מכיר מליון נהגים שעוברים על החוק (גם אתה מכיר, לא מכיר ? צא לרחוב לכמה דקות ותכיר...)

נערך לאחרונה ב:

אשר כותבת

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תנסה.

מקסימום תקבל כנס ואז תדע :)

אולי בינתיים זה יהיה שווה ונוח.

מהידוע לי- מותר להחנות באפור.
עכשיו בדקתי בגוגל- אסור בצד שמאל של הכביש. (כמובן כשזה לא דו סטרי)
טוב לדעת.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
אם הרחוב חד סטרי עם שלט חד סטרי
ואם אין במרכז שדרה או עצים מפרידים
ואם המדרכה לא צבועה בכלל
ואם אין שלט בתחילת הרחוב שאוסר חנייה בצד ימין
אז מותר לחנות בכל צד שרוצים

ברור שבקטע חד סטרי של 2 נתיבים מי שחנה ראשון בצד ימין או בצד שמאל
כל שאר המכוניות אמורות לחנות באותו הצד,
אחרת זה או יסגור את הכביש לחלוטין או ידרוש מהנהגים נהיגת סלאלום..

בכלל בחוקי חנייה אין כביכול חוקים, יש תמרורים ונוהגים לפי התמרור שמוצב בזמן נתון
מדרכה צבועה זה גם תמרור.

שרה arch

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
(תיקון לאחר עיון מחדש בפרטי החוק : לא יחנה...בצד שמאל של הדרך אלא א"כ הכביש הוא חד סטרי)
הרחוב שלנו חד סיטרי ברוחב 3 נתיבים (בחלקו), אבני שפה ללא צביעה, משום מה, למרות מצוקת החניה, חונים בו רק בצד שמאל,
אין לי הסבר למה לא חונים בצד השני, האם אני יכול להגדיל ראש ולחנות ממול ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה