מי לדעתכם זמר החתונות הטוב ביותר?! -סקר-

מי זמר החתונות הטוב ביותר??

• סה"כ מצביעים
    171
  • הסקר נסגר .

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הדיסק הזה הוא מבוסס על מוזיקה אלקטרונית שנותנת בראש זה דיסק שאמור לעשות בלאגן והוא אכן עושה
לדעתי הסאונד של הקול שלו והצבע קול שלו נדירים פה בארץ מזכיר זמרים מחו"ל למרות שדיסק זה עניינו לבלאגן...
גם בלאגן הוא לא עושה, רק רעש בילתי ברור, וזה לא שאני לא אוהב טרנסים וDJ מופרע, אני מת על זה אבל אין את זה בדיסק.

דולה ומשקה

משתמש פעיל
גם בלאגן הוא לא עושה, רק רעש בילתי ברור, וזה לא שאני לא אוהב טרנסים וDJ מופרע, אני מת על זה אבל אין את זה בדיסק.
אוקי פה תסכים אתי שעל טעם וריח אין להתווכח אני מאוד אהבתי וכמוני רבים וטובים שסיפרו לי, לחלוק חוויות בתור דעה מוחלטת אף פעם זה לא דבר טוב וחכם, אני בהחלט מקבל את זה שלא אהבת אבל אין כאן משום הכרעה על טבעו של הדיסק

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אוקי פה תסכים אתי שעל טעם וריח אין להתווכח אני מאוד אהבתי וכמוני רבים וטובים שסיפרו לי, לחלוק חוויות בתור דעה מוחלטת אף פעם זה לא דבר טוב וחכם, אני בהחלט מקבל את זה שלא אהבת אבל אין כאן משום הכרעה על טבעו של הדיסק
הרבה אהבו את המקבץ של הדאנסים שהוא שם שם ביחד, אבל את המוזיקה? אתה הראשון ששמעתי שאומר שזה יפה.

אוטוטו

משתמש פעיל
המוזיקה שם פשוט צורמת!!!!!
הטראנסים בלי טעם וריח..
שהדלקתי את הדיסק לראושנה על רצעוה 1 פשוט צרם לי!!!!!!

- דוד -

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אין ספק שהעתיד אצל מוטי גולדמן המקפיץ עם כל האנרגיות. הנה קטע שלו עם רפי שטיין

קבצים מצורפים

• 11_רצועה.mp3
    6.9 MB · צפיות: 76

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה