מי לא אוהב לקרוא !!!!???????

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

nc

משתמש סופר מקצוען
אני עוברת על רשימת הספרים שניתנה כאן ותוהה לעצמי- מי שצלצלה לספר באמת חשבה שהוא מעולה, או שהוא יחסית בסדר?
כי יש כאן ברשימה כמה ספרים עם המון פוטנציאל (ברעיון, בשפה וכו') שלא עברו עריכה מינימלית , והתוצאה בהתאם.
זה לא מפריע לכן? אתן קוראות לספר כזה 'ספר טוב'?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
איזה ספר חדש יש לטוקר? ולשוורצמן?

האיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חושם;2062176:
נראה לי שקוראים לזה "בגלל הלחן ההוא", לא "בזכות".
וזה זכור לי כספר מוצלח אם כי עבר זמן רב מאז שקראתי אותו

תיקנתי, כנראה שאת צודקת זה לא הצטלצל לי שכתבתי...

יש ספר יפה של רות טננולד מאותו תקופה על אלמן עשיר בבלגיה נדמה לי וילדה קטנה חולה של השכנים. ספר נוגע ללב, מי זוכר איך קוראים לו?

אלישבע אבר

מנהלת קהילת מוזיקה. סאונד. והפקות במה
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
שימו לב לא לכתוב ספר פעמיים.. יש פה כמה כאלה..
פשוט בשורת חיפוש עושים לפני כן

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י האיה;2062329:
תיקנתי, כנראה שאת צודקת זה לא הצטלצל לי שכתבתי...

יש ספר יפה של רות טננולד מאותו תקופה על אלמן עשיר בבלגיה נדמה לי וילדה קטנה חולה של השכנים. ספר נוגע ללב, מי זוכר איך קוראים לו?

בזכותך, ילדה
ספר מהמם

האיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פתח מילוט
נחמן גרשונוביץ
טרמונולגיה- מתח

גלידה בגביע

משתמש מקצוען
כמעט הלכתי לכתוב: "עוד רגע אתן כותבות גם את ספרי זריצקי". אבל ראיתי שכבר כתבו אותם. (לא שאני מזלזלת בהם, כישרון ספרותי נדיר בהחלט!) אך היה נראה שמטרת האשכול המקורי היה לאפשר לצופות לראות מהם הספרים הפופולריים בימינו (ולא בשנות השישים) בינתיים האשכול נראה הכלאה בין "תחרות צלצולים" "לסיעור מוחות" בשיעור ספרות.
אפשר להציע גם סיפורים שטרם יצאו לאור?אם כן אז קבלו את הסיפור "הנורמלי האחרון" של רותי קפלר למרות הוא עדיין מתפרסם בעיתון וטרם יצא כספר.

בת חורין

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חסיד נלהב;2063263:
הספר הטוב בעולם [חוץ מממלכה במבחן...] לך לך בני חיים שפירא

אחד הטובים. אין ספק.
לא משנה באיזה גיל, תמיד הוא ריתק אותי קשות.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י מקופלת;2063971:
זה שונה? מישהוא יודע?
לפי ההתמוגגות של הבן שלי, זה אותו סגנון. (מתח היסטרי)

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י מקופלת;2063971:
זה שונה? מישהוא יודע?

גם הצוואה שונה מתיק מקסיקו
זהו ספר מבריק, צריך קצת ריכוז בשביל לקרוא אותו. משום מה הוא לא עלה לכותרות כמו הקודמים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה