עזרה מי יכול לשתף מוקאפים להגשה ללקוח ו/או להעלאה לאתר של החומר.

david g

גרינפלד עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כמעצב אני רוצה להגיש ללקוח את העבודה להתרשמות בצורה ויזואלית טובה, אך חסר לי מוקאפים טובים להגשת העבודות, כמו"כ אותו בעיה יש לי כשאני רוצה להעלות את העבודות שלי לאתר של פרוג.
לכן מי שמוכן לשתף במוקאפים של: 1. מודעות 2. הזמנות לאירוע 3. רולאפים 4. שלט גב במה 5.מדבקות (תוויות) לבקבוקי יין 6. מכתבים, וכו'
תבוא עליו הברכה

מצלמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כמעצב אני רוצה להגיש ללקוח את העבודה להתרשמות בצורה ויזואלית טובה, אך חסר לי מוקאפים טובים להגשת העבודות, כמו"כ אותו בעיה יש לי כשאני רוצה להעלות את העבודות שלי לאתר של פרוג.
לכן מי שמוכן לשתף במוקאפים של: 1. מודעות 2. הזמנות לאירוע 3. רולאפים 4. שלט גב במה 5.מדבקות (תוויות) לבקבוקי יין 6. מכתבים, וכו'
תבוא עליו הברכה

במקום לשתף מה שיש אצלי,
(מדובר בעשרות ג'יגה שאין לי דרך להעלות לפה... )
הנה התהליך שעשיתי ובניתי לי מאגר:

להוריד מפה -

לדוגמא: Rollup mockup - יש פה המון תוצאות - גם חינמיות.

ויש עוד אתרים להורדת חומרים דומים.

נערך לאחרונה ב:

יוסי ביטון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה