מי יודע?

• פותח הנושא תל
  • פורסם בתאריך

תל

משתמש חדש
בבקשה, מי יודע כמה אחוזים מקובל שסוכן מכירות מוסיף מעל המחיר שהוא קיבל את המוצר? לדוג' סוכן קיבל טלית ב100ש"ח לשווק בחניות בכמה הוא יציע לחנות?

אחת אחת 11

משתמש מקצוען
זה תלוי בשוק, לכל מוצר יש את האחוזים המקובלים שמוכרים אותו, אני יודעת שספרים וצעצועים מקובל למכור ב30% תוספת פחות או יותר, צריך לבדוק כמה עולה טלית בשוק ולנסות להשיג אותה בכמה שפחות כדי למקסם רווחים ואולי לאפשר הנחה ללקוחות.

תל

משתמש חדש
נכתב ע"י אחת אחת 11;1623495:
זה תלוי בשוק, לכל מוצר יש את האחוזים המקובלים שמוכרים אותו, אני יודעת שספרים וצעצועים מקובל למכור ב30% תוספת פחות או יותר, צריך לבדוק כמה עולה טלית בשוק ולנסות להשיג אותה בכמה שפחות כדי למקסם רווחים ואולי לאפשר הנחה ללקוחות.

תודה!
אני מגיע מהצד של הייצרן, ומחפש לדעת כיצד לתמחר לסוכן, כדי שיגיע בסוף לצרכן במחיר הריאלי הקיים בשוק. אין טווח מחיר שמקובל לדוג' בין 20% ל30%???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה