מי יהיה הכי מקורי? בואו נראה אתכם!!!

ביי

משתמש רשום
אני מחפשת רעיון לתחפושת לבן שנה .
משהו עם הכי הרבה צבעוניות שיכול להיות!
משהו מקורי ביותר (לא ליצן...)
ועדיף לא מדי מסורבל..
תודה מראש ופורים שמחחח

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
טווס - זה צבעוני

ביי

משתמש רשום
נו???????????????????
זה דחוף מאד!
אחותי מתחתנת עוד שבועיים ורק עכשיו אני יכולה להכין את התחפושת! בבקשה!!!

מכונתכתיבה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
סייד...עם המון שאריות של צבעים על בגדיו וכו'...

ברצלונה

משתמש מקצוען
תחפשי אותו לקשת בענן
קני בד רשת 20 ס"מ מכל צבע(כל צבעי הקשת)
וכן גומי פסים צבעוני (חצי מטר)
תפרי את הרשת אחד לשני ואח"כ לגומי(חצאים לתפארת...)
חולצה לבנה\ורודה\תכלת(קשת בענן)

ברצלונה

משתמש מקצוען
אין לי תמונה, אני יכולה לנסות להסביר לך יותר טוב אם זה מעניין אותך

ברצלונה

משתמש מקצוען
את קונה 20 ס"מ בד רשת בצבעי הקשת(אדום צהוב ירוק כתום וכול')
תופרת אחד לשני עד שיוצא לך כעין מעגל...
מכווצת למעלה לפי רוחב הילד\ה וחותכת למטה לפי האורך שאת רוצה.
מחברת למעלה על הכיווצים את הפס גומי, והחצאית מוכנה...
חולצה טריקו...

אסת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש למשהו רעיון דחוף לתחפושת לבת 9??

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
את יכולה לחפש אותו למכונת סוכריות.
תני לי מייל שלך, אני ישלח לך את המגזין שהוצאנו, יש שם תמונות והדרכה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה