מידע שימושי מי זה פון

MusiCode

משתמש מקצוען
חורה לי היעדר השקיפות, שגורר ענן כבד של חשדות ורכילויות (שאני אישית מאמין שמדובר בקשקושים). למה? האם לא עדיף להסביר?
מדוע הכל נעשה בחושך, בדור שכבר לא מוכן לקבל התנהלות כזו של וועדות אנונימיות?
פה הכלב.
אם תצרח ברחוב שאתה לא מוכן לקבל התנהלות כזו - לא תהיה להם ברירה.
הם במאבק על החיים שלהם עכשיו.

מהשרידים האחרונים לדור של וועדות שמחליטות לנו מה מותר לעשות,
ולא מעדכנות אותנו.

תצרחו, תזרקו פלייארים - רוצים שקיפות!!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
הערב פורסם עוד חומר בנוגע לוועדה. מצו"ב, ותודה למי ששלח במייל.

מחזק את התחושות בציבור שמשהו פה לא תקין לחלוטין. גם זה וגם הדיווח שהסתובב על כך שמנהלי הוועדה בפועל (עסקנים, לא רבנים) גורפים סכום של מליון שקל בחודש. אישית מאמין שמדובר בדברים שלא יכול להיות שהם כה גרועים ובוודאי יש הסבר, אבל ההתנהלות של השתיקה ואי מתן הסברים - מעיקה מאוד.
יכול לומר שעבורי הקטן לא קל להחזיק מכשיר כשר, ומניח שיש עוד אלפים כמוני שלא ברור ומובן מאליו שיש להם רק כשר, ורוצים לדעת שיש גוף מסודר שמעניק כשרות ופועל משיקולים *מקצועיים*
ולא נופלים סתם קורבן לגחמה של מספר עסקנים אפופי סוד שמרווחים מכל העניין.

קבצים מצורפים

• Document1.pdf
    KB 45.2 · צפיות: 91

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הערב פורסם עוד חומר בנוגע לוועדה. מצו"ב, ותודה למי ששלח במייל.

מחזק את התחושות בציבור שמשהו פה לא תקין לחלוטין. גם זה וגם הדיווח שהסתובב על כך שמנהלי הוועדה בפועל (עסקנים, לא רבנים) גורפים סכום של מליון שקל בחודש. אישית מאמין שמדובר בדברים שלא יכול להיות שהם כה גרועים ובוודאי יש הסבר, אבל ההתנהלות של השתיקה ואי מתן הסברים - מעיקה מאוד.
יכול לומר שעבורי הקטן לא קל להחזיק מכשיר כשר, ומניח שיש עוד אלפים כמוני שלא ברור ומובן מאליו שיש להם רק כשר, ורוצים לדעת שיש גוף מסודר שמעניק כשרות ופועל משיקולים *מקצועיים*
ולא נופלים סתם קורבן לגחמה של מספר עסקנים אפופי סוד שמרווחים מכל העניין.
בלי להכנס לפרטים גם אם זה נכון חושבני שאנחנו צריכים להודות להם שבזכותם יש לילדים שלנו מכשיר שלי בעיות של נשירה...
כולם מבינים מה היה קורה לו היינו נשארים בלי המכשירים הכשרים שהומצאו לפני האייפונים וד"ל...
גם בנושא קוי המהדרין מי שיראה מה המצב כיום באוטובוסים רגילים יבין היכן היינו יכולים להגיע בלי זה ועל זה נאמר לא תתעב מצרי כי גר היית בארצו ודי בזה!:rolleyes:

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
בלי להכנס לפרטים גם אם זה נכון חושבני שאנחנו צריכים להודות להם שבזכותם יש לילדים שלנו מכשיר שלי בעיות של נשירה...
כולם מבינים מה היה קורה לו היינו נשארים בלי המכשירים הכשרים שהומצאו לפני האייפונים וד"ל...
גם בנושא קוי המהדרין מי שיראה מה המצב כיום באוטובוסים רגילים יבין היכן היינו יכולים להגיע בלי זה ועל זה נאמר לא תתעב מצרי כי גר היית בארצו ודי בזה!:rolleyes:
הבעיה היא שאנחנו 'לקוחות שבויים', ויש הרגשה (תקוותי שהיא מוטעית) שוועדת התקשורת מנהולת בצורה מאוד לא עניינית ומאוד לא יעילה ולא הגונה.

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הבעיה היא שאנחנו 'לקוחות שבויים', ויש הרגשה (תקוותי שהיא מוטעית) שוועדת התקשורת מנהולת בצורה מאוד לא עניינית ומאוד לא יעילה ולא הגונה.
לתשומת לב !:confused:
החברות שמתלוננות על התנהלות וועדת הרבנים למיניהם ידועות כגוזלי חבילות הדקות בקומה הכשירה בעקיפין, כאשר ראו שאנשים מתקשרים לקוי תוכן אלפי דקות בחודש התחילו לקצץ במיכסת הדקות וכיום לא ניתן להאזין לשיעור דף היומי או ר' מיילעך וכו' עקב כמות מצומצמת של דקות שנשארו ללקוחות מתוך 10000 בגולן נשארנו עם 2000...!!!
אז נכון שמערכות התקשורת התפרנסו בכבוד מהצרכן החרדי בבחינת "צאו והתפרנסו זה מזה" אבל הם הזיקו יותר משהועילו...!!!:mad:

עדיף שישתקו על גזילת כבשת הרש:rolleyes:

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
החברות שמתלוננות על התנהלות וועדת הרבנים למיניהם ידועות כגוזלי חבילות הדקות בקומה הכשירה בעקיפין, כאשר ראו שאנשים מתקשרים לקוי תוכן אלפי דקות בחודש התחילו לקצץ במיכסת הדקות וכיום לא ניתן להאזין לשיעור דף היומי או ר' מיילעך וכו' עקב כמות מצומצמת של דקות שנשארו ללקוחות מתוך 10000 בגולן נשארנו עם 2000...!!!
אז נכון שמערכות התקשורת התפרנסו בכבוד מהצרכן החרדי בבחינת "צאו והתפרנסו זה מזה" אבל הם הזיקו יותר משהועילו...!!!:mad:

ברור.
הם וכל הצינטוקים האיומים שלהם.
אלא מאי?
שוועדת התקשורת מתנהל כמו ארגון בטחוני סודי. אין שום שקיפות. אין תגובות לתקשורת. נאדה.
הציבור (הרגיל! הכללי!) מרגיש שיש פה משהו שלא מריח טוב. בוודאי כאשר חדשות לבקרים רבנים מספרים שאין להם מושג מי מנהל את הוודעה.
בוודאי שבעתיים כאשר התפרסם בתקושרת הכללית שאחד ממנהלי הוועדה מרוויח מליון שקל בחודש... מוגזם, לא?
ואני אומר: אדרבה, אם הכל נקי - צאו והסבירו.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בוודאי שבעתיים כאשר התפרסם בתקושרת הכללית שאחד ממנהלי הוועדה מרוויח מליון שקל בחודש... מוגזם, לא?
אני מסכים עם זה שאין שום שקיפות נורמאלית וכו' אבל אל תתפתה להאמין לכל דברי הכזב...
לא מתאים לך.
אני גם לא נהנה בלשון המעטה מפעילות הוועדה, שספק אם כיום יש רבנים העומדים מאחוריה, אבל אינני מתפתה להאמין לכל דבר שנאמר,

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני מסכים עם זה שאין שום שקיפות נורמאלית וכו' אבל אל תתפתה להאמין לכל דברי הכזב...
לא מתאים לך.
אני גם לא נהנה בלשון המעטה מפעילות הוועדה, שספק אם כיום יש רבנים העומדים מאחוריה, אבל אינני מתפתה להאמין לכל דבר שנאמר,
טוב!
אני רץ לאגוד את הלולב ולנענע את הסכך משנה שעברה...;)
חג שמח!

ידע פון

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
לידיעתכם, היו לקוחות שעדכנו אותנו במקרים שלאחר התעקשות מול חברת התקשורת, חברת התקשורת ביטלה להם את החסימה ופתחה את הקו לחיוגים.
ואח"כ הם לא הבינו למה כל הילדים שלהם התקלקלו!!!
....
סליחה אם פגעתי במישהו!

מי שחושב שכל גדולי הדור כולל הרב וואזנר והרב שטיינמן שחתמו נגד הקווי נייעס סתם בגלל העסקנים כנראה שהוא לא נפגש עם האמת הנוראית!!!
ועל זה נאמר גדול המחטיאו יותר מן ההורגו...

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
!!!

מ.ב.

משתמש מקצוען
לא נכון!
אני מכיר לא אחד ולא שתיים שעברו ללא כשר בגללם!

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L

גוזלי חבילות הדקות? אם רוב הציבור החרדי שומע בטלפון דף היומי אז הם ה"מזיקים" וה"גנבים" אבל אם רוב הציבור שמע דברים אחרים וכמה מסכנים נשארו בלי דף היומי שלבטח פספסו את השיעור בגלל זה הם באמת "נגזלו" על ידי הרוב.

חבילות הדקות הותאמו למחיר של 70 ש"ח ללא הגבלה התחרות הורידה מחירים ואיתם יחד אט אט חבילות הדקות.
העובדה שחברות התקשורת קורסות היא לא בגלל שמישהו הקשיב יותר מדי זמן לטלפון אלא בגלל שמכרו לך קו בזול מדי והשתמשת איתו עד הקצה, אז כרגע מעדכנים תעריפים

Menifa

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אכן.
ב"ה, וועדת הרבנים אישרו את המערכת.
המספר הפתוח הוא כאמור: 0799-300-400
שמרו את המספר, הוא לא ייחסם!

ו- פרסמו אותו בין מכריכם, כדי שכולם ייהנו!
לא עובד לי

מה עושים????????????????.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה