מידע שימושי מי זה פון

3040*

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עדכון:
משיחה עם הבעלים של מי זה פון
מתברר שהוא שכח לחדש את העלות השנתית של השרת וכל העסק פשוט נמחק ללא אפשרות שחזור ריאלית
תיאורטית הוא יכול לפתח את זה מאפס בעלות כספית אך היות ואין כבר רווח מהמערכת הוא לא מעוניין בשלב זה להשקיע כסף להחזיר את המערכת
אין צפי לפיתרון
(אחד ההתרעות לפני שהורידו את הקישוריות שמערכות שימושיות כמו מי זה פון קל קו וכדו' יפסיקו להיות ריווחיות ויסגרו)

שמחה ד

משתמש רשום
הורדתי את TRUECAIIEE ? לא מסתדרת... הכל באנגלית...
בלי להוריד זה מראה מטושטש
1717659946944.png

שמחה ד

משתמש רשום
לא צריך להוריד את האפליקציה
מספיק לחפש פה: https://www.truecaller.com/
כמובן צריך להרשם...
מוגבל אני חושבת ל5 חיפושים ליוזר ליום
אני הורדתי את האפליקציה, מנסה להרשם, אמור לשלוח קוד בשיחה קולית אבל אני מקבלת שיחה וכשעונה- מתנתק .
איך אדע מה הקוד? ניסיתי 6 ספרות אחרונות/ ראשונות של המספר שהתקשר, לא הולך!!!!!! ????

יש לי את זה

משתמש פעיל
אני הורדתי את האפליקציה, מנסה להרשם, אמור לשלוח קוד בשיחה קולית אבל אני מקבלת שיחה וכשעונה- מתנתק .
איך אדע מה הקוד? ניסיתי 6 ספרות אחרונות/ ראשונות של המספר שהתקשר, לא הולך!!!!!! ????
אין לי מושג מה הבעיה
לא ניסיתי להוריד את האפליקציה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה