רכישות בחו"ל מי הזמינה איפור דרך האתר הפולני?

shiffy1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מוזר ממש, אצלי לא מסתובב.
ויש לי כמה כאלה
אצלי במה שהוא בצבע לבן, והפקק והחלק התחתון בצבע ורוד... אז החלק התחתון מסתובב.

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
משהי יודעת כמה זמן לוקח להגיע ?מתעקב לי עכשיו ממש הרבה. ואני לא רואה שמישתנה משהו במעקב.

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה אפשר לקנות במקום שני אלו שחסרים כבר הרבה זמן? 120 או 250?

1704614144533.png
1704614159861.png

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
מה אפשר לקנות במקום שני אלו שחסרים כבר הרבה זמן? 120 או 250?

צפה בקובץ המצורף 1544264צפה בקובץ המצורף 1544265
יש כאן אתר שעוזר להתאים מייקאפ לגוון עור שלך, את צריכה להכניס את הגוון שאת משתמשת בו ולציין את שם המותג ואז רק את מחפשת את המותג והוא אומר לך מה הגוון המקביל שלך.

נערך לאחרונה ב:

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
משהו מכירה את חברת שלחויות של באזזז שעובדת איתם? איך אפשר ליצור איתפ קשר

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מישהי הזמינה לאחרונה? הזמנתי לפני חודש פלוס ועדיין לא הגיע

מלכת אנגליה

משתמש פעיל
מישהי הזמינה לאחרונה? הזמנתי לפני חודש פלוס ועדיין לא הגיע
לאחרונה יש להם בעיות בשיטות המשלוח השונות,
אם נבחרה שיטת משלוח לא אפשרית הם פשוט מבטלים את ההזמנה ומחזירים את הכסף בלי להודיע.
(באתר כתוב "המשלוח בוטל")
מהתכתבות במייל עם נציגה שלהם היא אמרה שיש לבחור בשיטת "משלוח אלקטרוני" שהוא יותר יקר ומגיע עד הבית,
כיון שבזמן המלחמה אין אפשרות לקבל משלוח בשיטה שונה.

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לאחרונה יש להם בעיות בשיטות המשלוח השונות,
אם נבחרה שיטת משלוח לא אפשרית הם פשוט מבטלים את ההזמנה ומחזירים את הכסף בלי להודיע.
(באתר כתוב "המשלוח בוטל")
מהתכתבות במייל עם נציגה שלהם היא אמרה שיש לבחור בשיטת "משלוח אלקטרוני" שהוא יותר יקר ומגיע עד הבית,
כיון שבזמן המלחמה אין אפשרות לקבל משלוח בשיטה שונה.
אני בחרתי משלוח e cargo לנקודת מסירה וזה בדרך

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לי עכשיו היה סיםור הזמנתי 3 חבילות פיצלתי אותם בגלל המכס ועשיתי הזמנה לנקודת משלוח כי הפער גדול יחסית. לקח מלא זמן בגלל החג שלהם הם לא עבדו איזה שבוע פלוס רק ההזמנה יצא אחרי שבועיים.... ואז 3 שבועות עד שהגיע. אם זה יצא דרך בעזררר זה חברה מזעזעת שאין שום קשר איתם והם שלחים את החבילות רחוק... בקיצור לא היה נעים. עכשיו הזמנתי שוב ועדפתי לעשות הזמנהעד הבית מה שבטוח... ניראה מתי יגיע.

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לי עכשיו היה סיםור הזמנתי 3 חבילות פיצלתי אותם בגלל המכס ועשיתי הזמנה לנקודת משלוח כי הפער גדול יחסית. לקח מלא זמן בגלל החג שלהם הם לא עבדו איזה שבוע פלוס רק ההזמנה יצא אחרי שבועיים.... ואז 3 שבועות עד שהגיע. אם זה יצא דרך בעזררר זה חברה מזעזעת שאין שום קשר איתם והם שלחים את החבילות רחוק... בקיצור לא היה נעים. עכשיו הזמנתי שוב ועדפתי לעשות הזמנהעד הבית מה שבטוח... ניראה מתי יגיע.
עדכון החבילה הגיע לי לפני כמה ימים. עד הבית במהירות לא נורמלית..... זה ממש הבדל בין מששלוח עד הבית ורגיל. זה ממש משתלם

brachi :)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
האם דמי משלוח כלולים במכס? או שאם זה עבר לי את ה75 דולר בגלל השמי משלוח זה יתקע במכס?
וגם יש למישהו קופון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה