כללי מיתוג למיזוג

אפיקים RA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קודם כל הצבעים- ממש לא נראים לי צריך יותר גווני מיזוג אויר תכלת, כחול וכו' חוץ מזה האלמנטים לא מהוקצעים,הייתי מציעה להשתמש באלמנטים בלי תוספות.
בהצלחה,

מנסה לעזור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
השני הוא טיפה בעייתי, כיון שיש לו יותר מדאי מקום ריק בחלק העליון,

יש צורך לבדוק איפה הולך להיות תלוי ומפורסם הסמל הזה,
דהיינו, אם הסמל הזה מודבק על מדחסים על הבנין (שאמורים לראות את זה ממרחק) הסמל המובא כאן טוב מאוד,
אבל אם הסמל הזה יהיה בגובה העיניים איפשהו או במודעות וכו', - הסמל מתוח מדי,
אני הייתי צריך להתרחק מהמסך בכדי לראות מה רשום שם - ולא זו המטרה.

מנסה לעזור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
השני הוא טיפה בעייתי, כיון שיש לו יותר מדאי מקום ריק בחלק העליון,

יש צורך לבדוק איפה הולך להיות תלוי ומפורסם הסמל הזה,
דהיינו, אם הסמל הזה מודבק על מדחסים על הבנין (שאמורים לראות את זה ממרחק) הסמל המובא כאן טוב מאוד,
אבל אם הסמל הזה יהיה בגובה העיניים איפשהו או במודעות וכו', - הסמל מתוח מדי,
אני הייתי צריך להתרחק מהמסך בכדי לראות מה רשום שם - ולא זו המטרה.

blueberry

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
האם העליתם לחו"ד ברשות הגרפיקאי?

נעמי.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
בלי קשר ללוגו...
הדבר האחרון שהייתי רוצה בתור מעצבת שהלקוח שלי יעשה, זה להעלות את העבודה שלי לחוו"ד של 1001 מעצבים.
כי כמספר המעצבים כן מספר הדעות (המקצועיות והפחות...), והתוצאה היא בלבול רב אצל הלקוח ואצל המעצב.

אם אתה מרגיש שאתה צריך ייעוץ או עזרה בהחלטה תפוס משהו שאתה סומך עליו (לאו דווקא מעצב) ושאל את דעתו. התוצאה תהיה הרבה יותר אפקטיבית.

בהצלחה רבה :)

yossi1

משתמש רשום
בעקבות ההערות הורדתי.
ודקה לאחר מכן הגרפיקאי שלח לי מייל שממש לא אכפת לו.
בכל מקרה, הוא כבר יעלה זאת שוב בעצמו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה