כללי מיתוג לאירוע בסין

shlomo_riv

משתמש רשום
לוגו, הזמנה, שלטים, וידאו.

קבצים מצורפים

• logo.jpg
    KB 387.9 · צפיות: 14
  • front_1.jpg
    KB 617.7 · צפיות: 10
  • inside.jpg
    KB 932.9 · צפיות: 11
  • stend1.jpg
    KB 279.4 · צפיות: 9
  • loop logo.wmv
    1.2 MB · צפיות: 10
  • logo_c.pdf
    KB 231.5 · צפיות: 9

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נראה טוב מאוד, יישר כוח. הצבעוניות, המינימליזם והעידון, ההקפדה על טיפוגרפיה איכותית - כל הכבוד!

כמה הערות קטנות -

1. הלוגו של חב"ד ליובאביטש ממש נהדר מבחינת הרעיון, וביצוע האייקון הגשטאלטי של החומה הסינית. הייתי משפצרת עוד טיפה את ההיבט הטיפוגרפי - כך שהאות ל' תיראה כמו יותר כמו ל' (רצוי מאוד להתבסס על הל' של הפונט נרקיסים).

2. אני לא סגורה על השימוש בצבע לבן בתדמית. יש לך סקיצות שבהן השתמשת בחום הזהבהב במקום בלבן?

3. בצד ימי של ההזמנה הייתי מצפה לראות משהו יותר מעניין ומעודן מאשר הפגודה הסינית מהלוגו של צידה. עם ההגדלה והרוטייט על הצד יש בה משהו קצת "גס" מדי. למרבה המזל סין מספקת עושר רב של חומרים ויזואליים שאפשר להשתמש בהם.

רעיה

משתמש רשום
ספר תורה ופגודה סינית???

מבחינה עיצובית עבודה נהדרת מרשימה ומדהימה
אך צורמת מאד מאד מבחינה רוחנית
ספר תורה ופגודה סינית כפי הדוע פגודה היא חלק מהסמלים התרבותיים של הע"ז הסינית
אי לכך יש בזה שאלת ע"ז
האם ההית משלב ספר תורה אם הסהר או מסגד (אע"פ שמסגד זה פחות חמור מפני שהאסלם לפי דעת הרמב"ם אינו ע"ז אך התרבות הסינית הקדומה לכל הדעות ע"ז)
במיוחד אין הדבר מתאים לחסידי חב"ד שבחסידות מקפידים כ"כ אפילו בשמץ של קליפות דע"ז
לעיתים בגלל העיצוב אנו מעבדים את הערכים
ואתכם הסליחה

shlomo_riv

משתמש רשום
אני לא רב או משהו

אבל אני יודע שהלוגו הזה עבר את העיניים של כמה וכמה רבנים.
אני חושב שאתה טועה בקשר לאובייקט, זה אולי אייקון תרבותי מבחינת סגנון הבנייה שם
אבל א"א להשוות אותו ח"ו לאייקון דתי של דת כזאת או אחרת.

מבחינתי מה שזה אומר שכח התורה מגיע גם לתרבות סין הרחוקה וגם שמה היהדות מרימה את ראשה ויהודים כאלה חוגגים שם את הכנסת ספר התורה.

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אלי ויסברג;482230:
וואו.

למה את ספר התורה הקפת באפור ולא חתכת בפגודה?

מצטרפת לאלי.
אולי ככה?

(סליחה על הביצוע הכושל ב-11 בלילה)

אם החשש הוא שספר התורה לא יבלוט מספיק, אפשר להבליטו ע"י 'תאורה' מאחוריו.

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    KB 169.6 · צפיות: 11

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י naamah;482265:
מצטרפת לאלי.
אולי ככה?

(סליחה על הביצוע הכושל ב-11 בלילה)

אם החשש הוא שספר התורה לא יבלוט מספיק, אפשר להבליטו ע"י 'תאורה' מאחוריו.

לא לזה התכוונתי.
זה הרבה פחות יפה.
בסך הכל להחליף את הקו האפור החיצוני לחיתוך (אא"כ בכוונה)

shlomo_riv

משתמש רשום
לא נראה לי שהבנת

נכתב ע"י אלי ויסברג;482291:
לא לזה התכוונתי.
זה הרבה פחות יפה.
בסך הכל להחליף את הקו האפור החיצוני לחיתוך (אא"כ בכוונה)

זה לא אפור, תראה בלוגו הוקטורי בPDF שיש שם לבן פשוט בגלל התאורה בהזמנה
כנראה שהרקע נהיה טיפה אפרפר אבל לא זו הכוונה.

ד"א כל הלוגואים (הלוגו של הבית חב"ד עם החומה לא שלי) + האובייקט הגדול בפנים קיבלו UV וזה גרם לזה לבלוט עוד יותר

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
דווקא בPDF אני רואה שלא חתכת את זה, אלא זו צורה לבנה ע"ג
אולי באיזשהו שלב הפכת את הלבן לאפור בטעות. כי זה אפור בלי קשר לרקע.

רעיה

משתמש רשום
פגודה מקום פולחן???

ע"פ ויקופדיה:
פגודה הוא מגדל מדורג שנפוץ בעיקר במדינות אסיה כגון סין ויפן. פגודות רבות שימשו כמקום פולחן, בעיקר בודהיסטי או טאואיסטי, ובדרך כלל נבנו בתוך או ליד מקדשים. במיאנמר ובתאילנד יש חפיפה מסוימת בין המונח פגודה לבין סטופה או צ'איטה, ואילו בווייטנאם נעשה שימוש במונח כשם גנרי לתיאור מבני פולחן.
מקורה של הפגודה הוא כלל הנראה בסטופה ההודית העתיקה מהמאה ה-3 לפנה"ס. הסטופה, שהיא מונומנט כיפתי, שימשה בהודו בעיקר להנצחה ואחסון של שרידים קדושים. היא אומצה ברחבי דרום מזרח ומזרח אסיה, שם התבלטה כמונומנט בודהיסטי שהיה קשור למקדשים ולשרידים קדושים.
האיקונוגרפיה הסינית מופיעה רבות בפגודה הסינית ובפגודות מזרח אסייתיות אחרות. תמונתו של בודהה מופיעה גם כן בפגודות רבות.
בפגודות רבות היה קצה (Finial) מקושט, שעוצב שתהיה לו משמעות סימבולית בבודהיזם כגון ייצוג של הלוטוס. הקצה שימש גם ככליא ברק, וסייע להקטין את סכנת הפגיעה של ברקים בפגודה הגבוהה. הפגודות המוקדמות נבנו בין השאר מעץ, אך במשך השנים התמעט השימוש בחומר זה והחל שימוש בחומרים יותר עמידים.
אם זה לא נקרא מקום פולחן אז מה כן???
זה שהשליח במקום בנה מקוה עדין אינו מתיר האם הוא שאל שאלת חכם או את הרבי לעשות במבנה של פגודה לא כל שליח נהיה רבי!!!

אולי מעניין אותך גם...