מישו ראה את הפרסום של ספרייט?

• פותח הנושא מי
  • פורסם בתאריך

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ראיתי מודעות חוצות "REFRESH IT" (מילה במילה: תרענן את זה. תרגום רעיוני: תתרענן).
בתחנת אוטובוס אחת היה הזמנה ללחוץ על הכפתור הירוק, ומשהו מרענן יקרה.

הייתי באוטובוס, כך שלא יכולתי לרדת רק כדי לבדוק.
נראה לי שזה אמור להשפריץ מים או משהו בדומה.

פגשתם? ניסיתם?
ספרו!

מוזיקאית

משתמש מקצוען
ראיתי

נכתב ע"י מי;1062454:
ראיתי מודעות חוצות "REFRESH IT" (מילה במילה: תרענן את זה. תרגום רעיוני: תתרענן).
בתחנת אוטובוס אחת היה הזמנה ללחוץ על הכפתור הירוק, ומשהו מרענן יקרה.

הייתי באוטובוס, כך שלא יכולתי לרדת רק כדי לבדוק.
נראה לי שזה אמור להשפריץ מים או משהו בדומה.

פגשתם? ניסיתם?
ספרו!

ראיתי את המודעה!!אבל לא עם כפתור ירוק או הזמנה...
מעניין באמת מה זה..

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מוזיקאית;1062458:
ראיתי את המודעה!!אבל לא עם כפתור ירוק או הזמנה...
מעניין באמת מה זה..

את הכפתור הירוק הם השקיעו כנראה רק במקומות באמת שווים.
(אני ראיתי את זה ב"על פרשת דרכים" ליד רכבת מרכז)

חנה קונקטורית ומאמנת

חנה פפנהיים | קונקטורית ומאמנת אישית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ביציאה מב"ב ראיתי על שלטי חוצות. עם מדבקה ירוקה על האף. אודה שכנראה יש פה משהו שחסר בהשכלה שלי על מנת להבין מה זה...:eek:

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
המקור אתר אייס
ספרייט משפריץ עליכם בקשת: מעלה קמפיין חוצות שיתיז מים על עוברים ושבים
במסגרת המהלך תחת השם Refresh It מותג המשקאות ישיק בנוסף שלט חוצות ענק בת"א, שלאורכו יזלגו זרמי מים הממוחזרים בסירקולציה פנימית

משה בנימין | 15:40 08/08/13 | 1 תגובות
מותג המשקאות הקלים ספרייט רוצה שתחשבו שהוא מרענן, ולא רק, אלא גם שתרגישו זאת על גופכם.
ספרייט. Refresh It
מטרת המהלך היא לתמוך בתדמית של ספרייט כמותג מרענן וצעיר

במהלך חוצות ייחודי שיעלה בתל אביב, בשיתוף פעולה עם חברת החוצות הצרפתית JCDecauxיוצגו "שלטים מרעננים" - כך על פי הגדרת החברה, ואינטראקטיביים, שיצננו את העוברים והשבים באמצעות נתזי מים עדינים ומרעננים שייצאו מהם.

שילוט החוצות הוא חלק מקמפיין רחב תחת השם Refresh Itשכולל גם פרסומת בטלוויזיה, וכן נוכחות בסלולר וברשת. כמו כן, ייתלה ברחוב אבן גבירול בתל אביב שלט ענק וייחודי עם אפקטים ויזואליים, ולאורכו יזלגו זרמי מים הממוחזרים בסירקולציה פנימית.

יצחק סער, מנהל שיווק בקוקה-קולה ישראל: "אנו נרגשים לצאת במהלך פרסומי חדש ומקורי למותג ספרייט. מטרת המהלך היא לתמוך בתדמית של ספרייט כמותג מרענן וצעיר ולחזק את מעמדו כמותג מוביל בקרב צעירים. "השלטים המרעננים" מעבירים את ערך הרעננות האולטימטיבית של ספרייט בשיאו של הקיץ הישראלי הלוהט ואת המסר "Refresh It".

דאלארס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
השלט הצרפתי שמתיז מים הוא רק המשך לסרטון פרסום של ספרייט שבו צעירים מתיזים מים/ספרייט אחד על השני מי שלא ראה אותו לא הפסיד כלום....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה