התייעצות מישו יכול לעזור?

ברני כהן

משתמש רשום
איור וציור מקצועי
הי יני ממש רוצה לשתף אתכם ביצירות שלי אבל האופציה של צרף קובץ לא מגיבה לי אולי בגלל שזה טאבלט ולא מחשב יש למישהו פיתרון או היכרות עם העניין

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
יעזור אם תעלי צילום מסך.

ברני כהן

משתמש רשום
איור וציור מקצועי
חח זה בדיוק העניין שאני לא יכולה לצרף צילום מסך או כל קובץ שהוא רק יכולה להביא תיאור קטן, ברגע שאני לוחצת על צרף קבצים, הוא מסומן בירוק ו... זהו.
יש אופציה אחת שכן פתוחה לי שהיא הסמל של התמונה בסרגל הכלים למעלה אבל שם צריך לכתוב שם של קובץ או לגרור תמונה . לגרור אני לא יכולה אז איך אני משתמשת באופציה השניה?

תילטיל

משתמש רשום
חח זה בדיוק העניין שאני לא יכולה לצרף צילום מסך או כל קובץ שהוא רק יכולה להביא תיאור קטן, ברגע שאני לוחצת על צרף קבצים, הוא מסומן בירוק ו... זהו.
יש אופציה אחת שכן פתוחה לי שהיא הסמל של התמונה בסרגל הכלים למעלה אבל שם צריך לכתוב שם של קובץ או לגרור תמונה . לגרור אני לא יכולה אז איך אני משתמשת באופציה השניה?
אני גם משתמשת בטאבלט. את פשוט לוחצת על איפה שכתוב גרור תמונה וזה יפתח לך את הגלריה... ואז תלחצי על התמונה שאת רוצה וזה יעלה לך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה