דרוש מידע מישהי מכירה את סמינר מעלות בירושליים

גולדי ס

משתמש חדש
לומדת שם רק יג יד או מהתיכון?
כי יש הבדל בין העמידה על התקנון בתכון- יחסית מחמיר, לבין העמידה על התקנון ביג יד
מהתיכון
יש הקפדה על תקנון זה ברור אבל ממש לא חושבת שהוא מחמיר יותר מבמקומות אחרים...
ויש הבדל בין התיכון לסמינר...

שיר נולד

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הי, משהי יכולה לומר לי כתובת מדוייקת של הסמינר?
תודה!!

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

ג'ובי

משתמש חדש
רציתי לדעת על אופציה של השלמת בגרויות לבת סמינר שמסיימת חוצים עכשיו. בת חרוצה שהצליחה בחוצים ולא מעוניינת לעבור על כל החומר שוב אלא רק להשלים ולהבחן-ללכת לקראת משהו כמו קליניקאית תקשורת בעתיד.

אסתי מהודר

משתמש מקצוען
רציתי לדעת על אופציה של השלמת בגרויות לבת סמינר שמסיימת חוצים עכשיו. בת חרוצה שהצליחה בחוצים ולא מעוניינת לעבור על כל החומר שוב אלא רק להשלים ולהבחן-ללכת לקראת משהו כמו קליניקאית תקשורת בעתיד.
ספיציפית מעלות?

ג'ובי

משתמש חדש
לאו דוקא אבל מאוד רוצים אוירה שכוללת בנות איכותיות ברמה רוחנית.

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
לאו דוקא אבל מאוד רוצים אוירה שכוללת בנות איכותיות ברמה רוחנית.
א. לא חושבת שיש כזאת אפשרות, הבגרויות הם חלק מתכנית הלימודים בתיכון...
ב. בסמינר עושים רק שני מבחני בגרות- מתמטיקה, ויהדות. (גם היהדות היא חלקית, כי בגרות ביהדות כוללת דינים, ואת זה אין)
ג. גם מאד חשוב לסמינר הציונים שהבנות מביאות- אז גם אם כן יש כזו אופציה, במתמטיקה לדוגמא, ישבצו אותה ב3 יחידות או משו כזה... (כנראה)

יש מקומות אקסטרניים, שלומדים לבד את החומר, ורק ניגשים למבחן, למה שלא תלך על משהו כזה?

Yerushalmit

משתמש מקצוען
בנות ממש איכותיות
מהסמינרים הטובים בירושלים
נראה לי שאחוז גבוה לא ממשיכות ב- י"ג-י"ד והרבה הולכות ללמוד מקצוע בכל מינ מכללות (יותר - למשל מהחדש או סניף)
נראה לי שהבנות שמחות שם

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא נראה לי שאי אפשר לעבור על החומר. אולי בדקדוק. החוץ בדקדוק בד"כ יותר קשה, מתמטיקה ואנגלית תלוי כמה יחידות היא עושה . חוץ מזה יש בגרויות בתנ"ך, דינים ועוד שלא נבחנים עליהם בחוצים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה