דרוש מידע מישהו שמע על דבר הזוי כזה? משלוח מאליאקספרס הגיע מ...

מצב
הנושא נעול.

לוי אלי

משתמש מקצוען
הזמנתי מוצר מאליאקספרס (עד היום אני לא יודע אם כותבים אלי או עלי... לא משנה) וקיבלתי שיחה מ... קופת החולים שלי! שממתין לי דיוור בדואר ישראל מאלי אקספרס.... אני לא מבין מה זה קשור אליהם??? שאלתי בקופה והם לא ידעו לומר לי מה זה...
מישהוא פגש את התופעה????

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
הזמנתי מוצר מאליאקספרס (עד היום אני לא יודע אם כותבים אלי או עלי... לא משנה) וקיבלתי שיחה מ... קופת החולים שלי! שממתין לי דיוור בדואר ישראל מאלי אקספרס.... אני לא מבין מה זה קשור אליהם??? שאלתי בקופה והם לא ידעו לומר לי מה זה...
מישהוא פגש את התופעה????
ייתכן וזו נקודת חלוקה
ובכ"מ היה עדיף לך לקבל בקופת חולים ולא בעין ראפה או בחנות בהר הזיתים..

כסא נח

משתמש מקצוען
יתכן מאוד שמדובר במערכת הודעות אלקטרונית
שמעבירה הודעות עבור כמה חברות וגופים מאותו מוקד.

כסא נח

משתמש מקצוען
מאותו מספר?
זה באמת לא מובן
למה לא להקצות מס' וירטואלי
אחד לכל לקוח שלהם,
אבל זה אכן כך

אנחנו קיבלנו תזכורת זימון תורים
מאותו מוקד של עוד משהו
אולי מהמערכת הבנקאית או כדו'
זה פשוט מערכת טלפונית
שנותנת שירות לכמה גופים.

לוי אלי

משתמש מקצוען
זה באמת לא מובן
למה לא להקצות מס' וירטואלי
אחד לכל לקוח שלהם,
אבל זה אכן כך

אנחנו קיבלנו תזכורת זימון תורים
מאותו מוקד של עוד משהו
אולי מהמערכת הבנקאית או כדו'
זה פשוט מערכת טלפונית
שנותנת שירות לכמה גופים.
גם לי וגם לחבר היה רשום המספר הזה בתור קופ"ח מסוימת אבל המזכירה בקופ"ח שהייתה המומה בדקה את המספר ב'מי' ואמרה שזה רשום כ -הודעה על תורים בשערי צדק

כסא נח

משתמש מקצוען
גם לי וגם לחבר היה רשום המספר הזה בתור קופ"ח מסוימת אבל המזכירה בקופ"ח שהייתה המומה בדקה את המספר ב'מי' ואמרה שזה רשום כ -הודעה על תורים בשערי צדק
זה בדיוק מה שקורה,
אתה מקבל 10 פעמים תזכורת ממס' מסוים
חושב שזה מוקד של מאוחדת
אבל זה לא נכון,

זה מוקד של חב' טלפוניה שעובדת עם מאוחדת וגם עם עוד אחרים,

פתאום אתה מקבל שיחה מאותו מוקד
ובה אתה מתבקש לסור למילואים..
ואז אתה אומר איך זה קשור למאוחדת?..

זה באמת לא קשור,
זה טעות שלך..

אולי במקרה המס' הוא:
0799-6911-23

לוי אלי

משתמש מקצוען
זה בדיוק מה שקורה,
אתה מקבל 10 פעמים תזכורת ממס' מסוים
חושב שזה מוקד של מאוחדת
אבל זה לא נכון,

זה מוקד של חב' טלפוניה שעובדת עם מאוחדת וגם עם עוד אחרים,

פתאום אתה מקבל שיחה מאותו מוקד
ובה אתה מתבקש לסור למילואים..
ואז אתה אומר איך זה קשור למאוחדת?..

זה באמת לא קשור,
זה טעות שלך..

אולי במקרה המס' הוא:
0799-6911-23
נכון! זה המספר!
זה נשמע מפגר מאד לשנת 2024 לא???!

כסא נח

משתמש מקצוען
נכון! זה המספר!
זה נשמע מפגר מאד לשנת 2024 לא???!
זה באמת מוזר
יש להם כ''כ הרבה קווים ומס'

בדורינו שכל קו נייעס קיקיוני
מחזיק באלפי מס' מקבילים
ורק הם מתקשרים מאותו מס' בדיוק.

לא יכלו להקצות מס' אישי לכל חברה שעובדת איתם?

נשגב מבינתי באמת!

לוי אלי

משתמש מקצוען
לי זה מופיע בתור:
תזכורת תורים של מכון מ.א.ר.

פשוט מאוד!
אדיוטי למדי! הם חייבים לעשות עם זה משהוא דחוף!
אולי כולם צריכים להסביר בקופ"ח שהם הכניסו את המספר לרשימת דחיה כי הם קיבלו הודעות מחברות לא רצויות, ואם הקופ"ח מעוניין שנקבל את ההודעה אז שידאגו שיהיה להם מספר שרק הם יכולים לשלוח ממנו הודעות!
נסה לדמיין שהמספר הזה רשום לי בתור קופ"ח או בנק שלי ואני מקבל הודעה לשלוח פרטים כל שהם...
זה יכול לגרום שדברים מאד לא נעימים!

כסא נח

משתמש מקצוען
אדיוטי למדי! הם חייבים לעשות עם זה משהוא דחוף!
אולי כולם צריכים להסביר בקופ"ח שהם הכניסו את המספר לרשימת דחיה כי הם קיבלו הודעות מחברות לא רצויות, ואם הקופ"ח מעוניין שנקבל את ההודעה אז שידאגו שיהיה להם מספר שרק הם יכולים לשלוח ממנו הודעות!
נסה לדמיין שהמספר הזה רשום לי בתור קופ"ח או בנק שלי ואני מקבל הודעה לשלוח פרטים כל שהם...
זה יכול לגרום שדברים מאד לא נעימים!
נכון מאוד.

כדאי לטפל בזה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה