דרוש מידע מישהו מכיר ישיבה בשם שערי תורה בירושלים?.

D

Deleted 66182

אורח
אלו עוד ישיבות קטנות טובות יש בירושלים??

נחום2

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
אני מתכוון לישיבה הקטנה באזור רוממה של הרב אפשטיין
ישיבה מצויינת (אני עצמי מכיר כמה שלמדו שם ותמיד דיברו על הישיבה דברים טובים)
במיוחד הם תמיד היו מזכירים לשבח את הרב אפשטיין שיש לו קשר אישי עם כל בחור!!! (אפי' אם הוא משיעור א' - שזה לא כ"כ קיים בשאר הישיבות)
אני קצת מכיר אותו והוא דואג לכל בחור באופן אישי
יש שם גם את המשגיח הרב שכטר שהוא גם ממש ממש משגיח מצויין ומבין את הנפש של הבחורים
יש שם יחס ממש אישי לכל בחור

הצוות שם מצויין!!!
וככה גם הרמה הלימודית

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
2 מבני משפחתי היו שם
לראשון זה היה מצוין
לשני פחות...
זה עניין אד אינדבידואלי, במיוחד שיש כ"כ הרבה סגנונות כאן בפורום
וזה מאד משתנה לפי החברה שבישיבה ג"כ

D

Deleted 66182

אורח
ישיבה מצויינת (אני עצמי מכיר כמה שלמדו שם ותמיד דיברו על הישיבה דברים טובים)
במיוחד הם תמיד היו מזכירים לשבח את הרב אפשטיין שיש לו קשר אישי עם כל בחור!!! (אפי' אם הוא משיעור א' - שזה לא כ"כ קיים בשאר הישיבות)
אני קצת מכיר אותו והוא דואג לכל בחור באופן אישי
יש שם גם את המשגיח הרב שכטר שהוא גם ממש ממש משגיח מצויין ומבין את הנפש של הבחורים
יש שם יחס ממש אישי לכל בחור

הצוות שם מצויין!!!
וככה גם הרמה הלימודית
אפשר טל' מייל לבירור?

999

משתמש מקצוען
ישיבה קטנה..
אני רוצה לדעת איכות.
רמה לימודית .
וסגנון.
לא מתאים לברר כאן על כזה דבר רציני בלי להכיר את השואל והעונה ואת כל הפרטים.
להחליט על ישיבה לילד זה דיני נפשות ודורש בירור יותר מעמיק דרך אנשים שמכירים את הילד והישיבות, ולא דרך המלצות אנונימיות בלי להכנס לפרטים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה