דרוש מידע מישהו ישתמש בכרטיס אשראי שלי?

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
קבלתי מייל ממישהו עם מסמך ולוגו של פאיפאל כאילו ביצעתי עיסקה של קנית ביטקוין (?)
באמת השתמשו לי?
או שזה אקר שרוצה שאלחץ על לינק?
1725891869334.png
נ

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
oleg משהו

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

שוקוצ'ינו

משתמש חדש
כמו שכתבו- לא ללחוץ על שום לינק בהודעה, ואפשר גם לדווח על חשד לפישינג לגוגל.
אם יהיו כמה שידווחו על הודעות כאלו- הוא ידע לחסום את השולח הזה בעתיד.
וליתר ביטחון תוודאו שהתנועות בחשבון הבנק מוכרות לכם. אם יש משהו חשוד- להכחיש עסקה בבנק - נדמה לי שצריך לעשות את זה בכתב תוך 30 יום ממועד קבלת דף הפירוט.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
קבלתי מייל ממישהו עם מסמך ולוגו של פאיפאל כאילו ביצעתי עיסקה של קנית ביטקוין (?)
באמת השתמשו לי?
או שזה אקר שרוצה שאלחץ על לינק?
צפה בקובץ המצורף 1766033נ
כמה כסף זה יוצא?
כי אם זה סכום גדול יכול להיות שגם דרך הטלפון תשמעו את סכום המסגרת?

Professional1194

משתמש פעיל
אל תתקשר למספר שכתוב וגם אל תתיחס!!
לי עשו את זה המווון פעמים! כל פעם על שם של חברה אחרת, פעם פייפאל, פעם חברות אנטיוירוס למינהם ועוד
פשוט לדווח על פישינג ולהעביר לספאם
בפעם הראשונה שקיבלתי מייל כזה ממש נלחצתי וחייגתי למספר שהם שלחו,
ענה לי איזה בנאדם באנגלית שהיה נשמע ערבי, היתי איתו חצי שעה על הקו עד שהוא הצליח בכלל להבין אותי,
הוא שאל באיזה מכשיר אני משתמשת, ועוד כל מיני שאלות מוזרות ואז ביקש ממני להקליד איזה כתובת שהוא יקריא לי בשורת החיפוש, ולהפעיל מחדש את המחשב... בשלב הזה הבנתי שמשהו לא תקין וניתקתי
מאז למדתי לא להתייחס למרות שהם מידי פעם עדיין שולחים,
לדעתי זה רובוט אוטומטי שפשוט שולח לפי רשימות שהם משיגים איכשהו
לפעמים זה מגיע גם עם השם שלי, המספר טלפון, הכתובת וכל הפרטים
ממש מעניין איך הם הגיעו לפרטים האלו
וסתם כדאי לדעת מה שמראה שזה פייק זה שהם שולחים מספרי טלפון כביכול לביטול העסקה, חברה אמיתית לא שולחת מספרי טלפון של עובדים בחשבונית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה